ارائه خدمات الکترونیک به ایثارگران از سال 94

0

پاراف ارائه خدمات الکترونیک به ایثارگران از سال 94 به نقل از ایثار  :   صبح امروز، چهارشنبه 20 اسفندماه 93 برگزار و موضوع تنظیم شناسنامه خدمات الکترونیک و ارائه آن به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بررسی شد.

در پنجمین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران با ریاست سردار محسن انصاری قائم مقام بنیاد و معاونان، مدیران و کارشناسان ، مسوولان بنیاد شهید و امور ایثارگران به ارائه پیشنهاد و مشورت در راستای اجرای ماده 9 ضوابط فنی و اجرایی توسعه دولت الکترونیک در ارائه شناسنامه خدمات به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور پرداختند و در نهایت مقرر شد یکصد و هشتاد و یک عنوان از خدمات بنیاد در قالب چهل و یک گروه خدماتی ساماندهی شوند.

در این خصوص سردار محسن انصاری، قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در پنجمین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت بنیاد تاکید کرد تا به منظور تکریم ایثارگران و اجرایی شدن مواد قانونی مربوطه، زمینه اجرایی شدن ثبت و رسیدگی به درخواست های الکترونیکی ایثارگران و ارائه خدمات به آن ها توسط مسوولان بنیاد هرچه سریع تر مهیا شود.

در خاتمه این نشست معاونان و مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام آمادگی کردند همکاری های لازم را جهت ساخت فرم های ثبت درخواست الکترونیک خدمات به عمل آورند تا جهت خدمات رسانی به ایثاگران روی درگاه الکترونیکی بنیاد بارگذاری شود.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here