حقوق مدیران ۱۰۰ برابر کارمندان !

0

پاراف حقوق مدیران ۱۰۰ برابر کارمندان ! : سید محمد بیاتیان در اعتراض به میزان حقوق و دستمزد در دولت گفت : نباید حقوق مدیران دولتی ۱۰۰ برابر کارمندان باشد .

درست هفته پیش بود که فیش حقوقی تعدادی از مدیران در فضای مجازی منتشر شد . حقوق چند ۱۰ ملیونی مدیران صدای کارمندان را درآورد . چرا یک مدیر به تنهایی به اندازه ی ۱۰۰ کارمند باید حقوق بگیرد !

سید محمد بیاتیان به این موضوع نیز اشاره داشت که در شرایطی که بسیاری از کارمندان حداکثر یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دریافت میکنند و با این پول باید اجاره خانه پرداخت کنند . اما در همین شرایط مالی مدیران حقوق چند ده ملیونی دریافت میکنند .

بیاتیان گفت :‌ اگر این شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی واگذار شوند، منعی از بابت پرداخت حقوق‌های چند ۱۰ میلیونی به مدیرانشان ندارند اما حقوق مدیران در بخش دولتی باید چارچوب داشته باشد و تفاوت ۳۰ برابری با حقوق دیگر مدیران و ۱۰۰ برابری با کارمندان نداشته باشد .

وی ادامه داد :‌  البته مدیر دولتی نیز که پروژه‌های چند صد میلیاردی در مجموعه تحت مدیریتش تحت اقدام است اگر حقوق ۳ میلیونی دریافت کند محل اشکال است زیرا که ممکن است مفسده‌برانگیز باشد .

نماینده مردم بیجار در مجلس گفت :  در حوزه برخورد با حقوق‌های چند ۱۰ میلیونی مدیران شرکت‌های دولتی آقای رئیس‌جمهور و مجموعه‌های زیردست ایشان و سازمان‌های نظارتی سنگین است و باید این شبهات وارده در اذهان عمومی رفع کنند .

نظر شما در مورد حقوق بالای مدیران چیست ؟

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید