شرکت 200 هزار نفر در آزمون استخدامی، اطلاعیه آزمون استخدامی اخیر دولت تبعیض آمیز بود

0

پاراف شرکت 200 هزار نفر در آزمون استخدامی، اطلاعیه آزمون استخدامی اخیر دولت تبعیض آمیز بود : به گفته حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، ۲۰۰ هزار و ۲۸۸ نفر در آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشورثبت نام کردند.
وی افزود: آخرین مهلت ثبت نام درآزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای به کارگیری افراد واجد شرایط هر یک از دستگاه‌های اجرایی مذکور و به منظور استخدام پیمانی آنان در سال ۹۴ و همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در رابطه با تبدیل وضع مربیان حق‌التدریس ، تا ساعت ۲۴ پنجشنبه ۲۰ فروردین ماه به پایان رسید. در مجموع ۲۰۰ هزار و ۲۸۸ نفردر این آزمون ثبت نام کردند، افزود: این آزمون توسط سازمان سنجش و با نظارت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برگزار می‌شود.
او اظهار کرد: این آزمون در تاریخ اول خردادماه ۹۴ در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود.

همچنین خانم مولاوردی، معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت، اطلاعیه آزمون استخدامی اخیر دستگاه ها تبعیض آمیز بود.اخیرا شاهد بودیم در اطلاعیه آزمون استخدامی 13 دستگاه، تبعیض های جنسیتی صورت گرفته که این مطابق با وعده های رییس جمهوری نیست.

شهیندخت مولاوردی عصر شنبه در جشن میلاد حضرت زهرا(س) که در مجتمع فرهنگی نگین غرب تامین اجتماعی برگزار شد، افزود: در این اطلاعیه از دو هزار و 800 فرصت شغلی، حدود 16 فرصت برای زنان و 500 شغل بدون ذکر جنسیت عنوان شده بود. وی ادامه داد: دو هزار و 400 فرصت شغلی در اختیار آقایان قرار داده شده که این مطابق با وعده های رییس جمهوری نیست.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here