شهدای کارمندی : شهید عبدالکاظم منیعاوی و شهید علیرضا بهمن میرزا

0
شهدای کارمند
شهدای کارمند

پاراف شهدای کارمندی : شهید عبدالکاظم منیعاوی و شهید علیرضا بهمن میرزا :

شهید عبدالکاظم منیعاوی

تاریخ تولد: ۱۳۱۹ / محل تولد: آبادان / تاریخ شهادت:۱۳۸۱ /  محل شهادت: مشهد / نام پدر: محمد / نام مادر: زمزم / نام همسر: امینه چنانی

نام فرزندان: فیروزه – منا- لیلی- امیر – مولود

محل اشتغال: شعبه یک تأمین اجتماعی مشهد

شهید عبدالکاظم منیعاوی و شهید علیرضا بهمن میرزا
شهید عبدالکاظم منیعاوی

زندگی نامه: شهید گرانقدر عبدالکاظم منیعاوی در سال ۱۳۱۹ در شهر آبادان در خانواده‌ای متدین و مذهبی دیده به جهان گشود. وی پس از طی مراتب تحصیلی به خدمت سربازی رفته سپس در سازمان تامین اجتماعی استخدام شد. در آغاز جنگ تحمیلی به جبهه اعزام شد و در سال ۱۳۵۹ به اسارت دشمن در آمد. پس از سپری کردن دوران سخت اسارت و شکنجه‌های رژیم بعث پس از آزادی از اسارت در سال ۸۱ به درجه رفیع شهادت نائل گردید.

شهید علیرضا بهمن میرزا

تاریخ تولد: ۱۳۳۸ / محل تولد: قزوین / تاریخ شهادت: ۱۲ /۵ /۱۳۶۷ / محل شهادت: دارخوین / نام پدر: عباس / نام مادر: فاطمه الفت / همسر: زهرا گل چهرگان
محل اشتغال: شعبه تأمین اجتماعی کاشان

شهید عبدالکاظم منیعاوی و شهید علیرضا بهمن میرزا
شهید علیرضا بهمن میرزا

زندگی نامه: شهید علیرضا بهمن میرزا در سال ۱۳۳۸ در شهر قزوین دیده به جهان گشود. دوران کودکی تا جوانی خود را در همین شهر گذراند. تحصیل نمود و بعد به کاشان عزیمت کرد. بعد از مدتی به استخدام سازمان تامین اجتماعی در آمد و پس از مدتی خدمت در تامین اجتماعی در زمان دفاع مقدس به جبهه اعزام شد. در یکی از عملیات‌ها در منطقه دارخوین به تاریخ ۱۲ /۵ /۱۳۶۷ به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
فرازی از وصیت‌نامه شهید: شما ای خانواده‌های شهدا پیش خداوند اجر زیادی دارید و همیشه کاری بکنید که خدا خوشش بیاید و هدف خدا باشد.پاراف.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید