سامانه دسترسی به سوابق بیمه شدگان تأمین اجتماعی مجددا فعال شد

0
سامانه دسترسی به سوابق بیمه شدگان تأمین اجتماعی مجددا فعال شد
سامانه دسترسی به سوابق بیمه شدگان تأمین اجتماعی مجددا فعال شد

پاراف سامانه دسترسی به سوابق بیمه شدگان تأمین اجتماعی مجددا فعال شد : سعید حسینی مدیرکل نام نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی از راه‌اندازی مجدد سامانه سوابق بیمه شدگان تحت پوشش این سازمان خبر داد.

وی علت مسدود شدن چند ماهه این سامانه را اعتراض برخی بیمه شدگان به سهولت دسترسی به اطلاعات شخصی آنان دانست و گفت: سازمان تأمین اجتماعی در بازطراحی این سامانه تلاش کرده است تا اطلاعات محرمانه بیمه شدگان محفوظ بماند.

تغییرات جدید سامانه

در این سامانه بیمه شدگان می‌توانند کارکرد و دستمزد مشمول بیمه خود را نیز مشاهده کنند.

وی افزود: بر این اساس بیمه شدگان می‌توانند از این پس با ورود به سامانه و درج برخی اطلاعات شخصی برای تعیین نام کاربری و رمز عبور خود اقدام کنند.حسینی با اشاره به اینکه فعال‌سازی رمز عبور متقاضیان از طریق پیامک به آنان اطلاع‌رسانی می‌شود، تأکید کرد: در صورتی که شماره همراه متعلق به شخص بیمه شده نباشد این افراد باید با در دست داشتن مدارک، مراتب را از طریق شعبه‌های تأمین اجتماعی پیگیری کنند.

لینک ورود به سامانه مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی

وی افزود: در این سامانه بیمه شدگان می‌توانند کارکرد و دستمزد مشمول بیمه خود را نیز مشاهده کنند.حسینی با بیان اینکه در این سامانه، سوابق ۱۵ میلیون نفر از بیمه شدگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی جمع‌آوری شده است، گفت: در این سامانه همچنین این امکان فراهم شده است تا بیمه شدگان اعتراض های خود را در خصوص میزان سوابق اعلام کنند تا در نخستین فرصت رسیدگی شود.ایران.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here