درآمد حسابدارها چقدر است؟ آیا حسابدار شویم؟

0
درآمد حسابدارها
درآمد حسابدارها

پاراف درآمد حسابدارها چقدر است؟ آیا حسابدار شویم؟ : حسابداری یکی از رشته‌های تحصیلی است که به نظر می‌رسد بازار کار بسیار خوبی دارد. این درحالی است که به گفته شاغلان مشغول به این کار، فعالان در این شغل علاوه بر مسئولیت بسیار بالا، گاه با مشکلات کم بودن حقوق دریافتی و نداشتن بیمه مواجه می‌شوند و داشتن سابقه کار نیز در این عرصه بسیار دارای اهمیت است.

مدیر مالی یکی از شرکت‌های به‌نام می‌گوید: ساعت کاری من از هشت صبح تا پنج بعد از ظهر بوده و درآمد ماهانه من حداقل دو میلیون تومان است و از بیمه و سایر مزایا نیز بهره‌مند می‌شوم.

یکی از کارمندان حسابداری همین شرکت هم عنوان می‌کند: ساعت کاری من از ساعت هشت صبح تا پنج بعد از ظهر است و در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز تعطیل هستم و پایه حقوق وزارت کار دریافت می‌کنم و از مزایای بیمه نیز برخودار هستم.

یک شرکت تولید لامپ کم مصرف نیز برای هشت ساعت کار روزانه، کارمند حسابدار 700 هزارتومان حقوق در نظر گرفته و این در حالی است که از بیمه و سایر مزایا نیز برخوردار نیست و حتما باید لیسانس حسابداری و پنج سال سابقه کار داشته باشد.

مسوول یکی از این موسسه‌ها می‌گوید: 50 هزار تومان هزینه آموزش نرم‌افزار و 80 هزارتومان هزینه آموزش اصول اولیه حسابداری دریافت می‌کنیم و با پایان دوره یک ماهه آموزش، فرد می‌تواند به شرکت‌هایی که از طرف این موسسه معرفی‌ ‌می‌شود مراجعه کرده و شروع به کار کند.

آن طور که در یکی از آگهی‌ها آمده، شرکت‌های زیرمجموعه این موسسه‌ها حقوق 300 تا 600 هزار تومان برای کار نیمه وقت و 700 هزار تا یک میلیون و 500 هزار تومان برای کار تمام وقت با بیمه در نظر گرفته‌اند.

درآمد حسابدارها چقدر است؟ آیا حسابدار شویم؟

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید