تصویب شیوه جدید استخدام اعضای هیأت علمی

0
تصویب شیوه جدید استخدام اعضای هیأت علمی
تصویب شیوه جدید استخدام اعضای هیأت علمی

پاراف تصویب شیوه جدید استخدام اعضای هیأت علمی : جزئیات جدید نحوه استخدام اعضای هیأت علمی در جلسه ۱۶۴ هیأت عالی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست محمد علی کی‌نژاد تصویب شد.

در این جلسه و پس از تصویب آیین نامه داخلی هیأت عالی جذب، بند ۳ ماده ۴ مصوبه اهداف، وظایف و ترکیب هیأت‌های مرکزی و اجرایی جذب هیأت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی به شرح ذیل تغییر یافت:

تصمیم‌گیری در خصوص نحوه و چگونگی استخدام و لغو یا عدم تمدید پس از خاتمه قرارداد اعضای هیأت علمی اعم از قراردادی و پیمانی و همچنین تبدیل وضعیت پیمانی به رسمی آزمایشی و رسمی- آزمایشی به رسمی- قطعی و نیز جذب هیأت علمی طرح سربازی در چارچوب آیین نامه‌ها و مقررات مربوطه.

همچنین هیأت عالی جذب مقرر کرد، رئیس کارگروه بررسی صلاحیت عمومی از بین اعضای کارگروه مذکور انتخاب و حکم وی توسط رئیس دانشگاه یا دبیر هیأت مرکزی جذب وزارت متبوع صادر شود.

گفتنی است در این جلسه که به بررسی موضوع «پیشنهاد تعیین مشهد مقدس به‌عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال ۱۳۹۵ ش (۲۰۱۷ م) از جانب سازمان علمی، فرهنگی و آموزشی سازمان کنفرانس اسلامی (ISESCO)> اختصاص داشت، گزارش شهرداری مشهد مقدس در این زمینه هم ارائه شد.ایرنا.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید