پرداخت مستمری همه بازنشستگان تأمین اجتماعی در ۲۷ هر ماه

0
پرداخت مستمری
پرداخت مستمری

پاراف پرداخت مستمری همه بازنشستگان تأمین اجتماعی در ۲۷ هر ماه : رحیم اردلان معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از پرداخت مستمری همه بازنشستگان تحت پوشش این سازمان در ۲۷ هر ماه خبر داد.

در مرحله تکمیلی اجرای این طرح بازنشستگانی مشمول می‌شوند که حرف اول نام خانوادگی آنان «کاف» تا «ی» باشد.

وی با بیان اینکه سال گذشته طرح پرداخت متمرکز مستمری بازنشستگان مشمول بازنشستگانی شده که حرف اول نام خانوادگی آنان «الف» تا «ق» بود افزود: امسال همچنین بازنشستگانی که حقوقشان را غیر از بانک رفاه دریافت می‌کنند مشمول این طرح تکمیلی می‌شوند.

اردلان هدف از اجرای طرح پرداخت متمرکز مستمری بازنشستگان را عدالت در پرداخت و جلوگیری از مراجعه مردم به شعب بانک‌های عامل دانست و گفت: جلوگیری از هم‌پوشانی و شناسایی افرادی که «من غیر حق» مستمری دریافت می‌کردند از مزایای این طرح است.

وی بدون اشاره به تعداد افرادی که من غیرحق مستمری از تأمین اجتماعی دریافت می‌کنند افزود: سازمان تأمین اجتماعی بلافاصله پس از شناسایی این افراد حقوق آنان را قطع می‌کند.

معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی درباره بازنشستگانی که سر رسید ماهانه وام بانکی آنان قبل از ۲۷ هر ماه است گفت: براساس بخشنامه‌ای که به بانک رفاه ابلاغ شده است هیچ یک از بازنشستگان مشمول جریمه دیرکرد نخواهند شد.ایران.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here