سخنان انصاری درباره فوق العاده بدی آب و هوا کارمندان ، استخدام بومی و اصلاح نظام اداری

پاراف طرحی جدید برای تکریم مستمری‌بگیران تامین اجتماعی : دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از طرح‌های جدید این وزارتخانه برای حمایت از مستمری بگیران تأمین اجتماعی خبر داد.

وی در دیدار با نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استان و جامعه کار و کارگری استان به طرح تأمین اجتماعی مهربان اشاره کرد و افزود: این طرح با نماد خوشرویی دنبال می‌شود که تکریم ارباب رجوع را که بیشتر از قشر ضعیف جامعه هستند به دنبال دارد.

وی از رونمایی کاراکارت بدون ضامن در ابعاد جدید برای مستمری بگیران این سازمان خبر داد و گفت: با تعاملات انجام شده تزریق این کارت‌ها برای بهبود اوضاع زندگی این قشر انجام می‌شود. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین از اجرای طرح سهیم کردن مستمری بگیران در سهام‌های سودآور در هفته تأمین اجتماعی خبر داد.

دکتر ربیعی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به رفع مشکلات صندوق بازنشستگی فولاد، برای جبران عقب ماندگی‌ها و معوقات بازنشستگان زیر پوشش این صندوق قول داد. وی با اشاره به اینکه بخش درمان تأمین اجتماعی را با ۸ هزار میلیارد ریال اعتبار تحویل گرفته است، گفت: هم‌اکنون اعتبار این معاونت به ۲۰ هزار میلیارد ریال رسیده است.

وی با تأکید بر تقویت طرح اشتغال فراگیر هم افزود: ۱۱ میلیون حاشیه‌نشین در کشور نیازمند ساماندهی بیمه‌ای هستند که اجرای آن را در دستور کار قرار داده‌ایم.

برای آگاهی از آخرین اخبار اداری، شغلی، مالی و اقتصادی با کانال پاراف در تلگرام همراه شوید: عضویت در کانال پاراف

به این مطلب امتیاز دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.