عذرخواهی از کارمندان دولت

1
عذرخواهی از کارمندان دولت
عذرخواهی از کارمندان دولت

پاراف عذرخواهی از کارمندان دولت : علیرضا صالح  معاون امور مجلس و استان های سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در نشست شورای اداری استان خراسان شمالی با اشاره به سطح حقوق و مزایای کارکنان دولت گفت: از کارمندان دولت عذرخواهی می کنیم، چون با توجه به شرایط درآمدی کشور، اجازه افزایش اعتبارات جاری هزینه ای را نداشته ایم.

از کارمندان دولت عذرخواهی می کنیم، چون با توجه به شرایط درآمدی کشور، اجازه افزایش اعتبارات جاری هزینه ای را نداشته ایم.

علیرضا صالح در نشست شورای اداری استان خراسان شمالی با تاکید بر پایبندی و اهتمام دولت به انضباط مالی در شرایط حال حاضر بودجه ای کشور تصریح کرد: با توجه به تکالیف قانونی و هزینه های سنگین جاری نظیر پرداخت یارانه نقدی، امسال و سال آینده دولت شرایط مالی سختی را متحمل می شود.

وی خاطرنشان کرد: سال 1390 که درآمد نفتی کشور 118 میلیارد دلار بود، نرخ رشد اقتصادی به منفی 5.6 درصد رسید، در حالی که با وجود افت درآمدهای نفتی کشور در سال گذشته به حدود 25 میلیارد دلار و مشکلات انتقال ارز به داخل، رشد مثبت بین 2 تا 3 درصد شکل گرفت. وی افزود: هم چینن اقتصاد کشور از رکود خارج شد، هر چند که هنوز به دوره رونق اقتصادی وارد نشده ایم.
وی همچنین با بیان این که سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در دوره جدید فعالیت خود نسبت به دوره پیش از انحلال، 30 درصد کوچک شده است، اظهار امیدواری کرد: با توجه به جهت گیری دولت تدبیر و امید و برنامه های در پیش گرفته این سازمان به ویژه اولویت بندی طرح های ناتمام، در پایان دولت کارنامه موفقی از فعالیت ها به مردم ارائه شود.ایرنا.

1 نظر

  1. عذرخواهی که دردی از این قشر کم نمیکنه بهتره بجای گرفتن حقوق و پاداش و حق ماموریت کلان آقایان و مسئولین ومدیران این مبلغ به این قشر داده شود

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here