سامانه آنلاین دریافت فیش حقوق کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح

11

پاراف سامانه آنلاین دریافت فیش حقوق کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح : کارمندان و کارکنان دولت، کارگران، ایثارگران و رزمندگان، بازنشستگان و بیمه شدگان وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، عمومی و خصوصی نیاز هایی دارند که مجبورند مداوما آنها را برطرف نمایند. دسترسی مداوم به اینگونه نیازها مستلزم صرف وقت و هزینه زیاد است.

برای ورود به سامانه سامانه آنلاین دریافت فیش حقوق کارکنان و بازنشستگان نیروهای مسلح از نشانی اینترنتی http://esata.ir/web/guest/fish استفاده کنید.

هم اکنون رفع بسیاری از اینگونه نیازها و خدمات بصورت اینترنتی و آنلاین ارائه می گردد.

خدماتی همچون:

دریافت فیش حقوقی

دریافت احکام کارگزینی

ثبت نام وام و تحصیلات

تکمیل فرم اطلاعات کارمندی یا اداری استخدامی

انواع درخواست های آنلاین

فرم های شکایت و یا انتقاد از ارائه خدمات

پرسش و پاسخ یا مشاوره آنلاین اداری، شغلی و استخدامی

محاسبه آنلاین اقساط و سود سپرده ها

خرید های آنلاین

و بسیاری خدمات اینترنتی و آنلاین دیگر.

ما در سامانه خدمات آنلاین پاراف همه این موارد را بصورت یکجا برای شما کارمندان و کارکنان دولت، کارگران، ایثارگران و رزمندگان، بازنشستگان و بیمه شدگان وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، عمومی و خصوصی عزیز و گرامی فراهم نموده ایم.

شما دیگر نیازی نیست هر بار به جستجوی پر هزینه و وقت گیر اینگونه خدمات بپردازید.

برای استفاده از این خدمات به سایت پاراف و قسمت خدمات آنلاین مراجعه کرده و از لیست خدمات تهیه شده استفاده کنید. در صورتی که در دسترسی به لینک های معرفی شده مشکلی رخ داده است و یا دسترسی شما کاملا قطع گردیده از طریق صفحه تماس با پاراف ما را مطلع کنید.

همچنین اگر خدماتی وجود دارد و یا صفحه آنلاینی برای ارائه خدمات به کارمندان و کارکنان دولت، کارگران، ایثارگران و رزمندگان، بازنشستگان و بیمه شدگان وزارتخانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، عمومی و خصوصی وجود داشته و از نظر ما دور مانده است، می توانید آن را به پاراف معرفی کنید تا در سامانه خدمات آنلاین پاراف درج گردد.

11 دیدگاه ها

  1. سلام.اول اینکه: برای ارتشیان شاغل کد پرسنلی 9رقمی هستش.ما چطور می تونیم فیش حقوقی مان را ببینیم؟ خواهشا جواب بدین.
    دوم اینکه شما که نمیتونید فیش حقوقی ما رو نشون بدین چرا الکی ادعا کردین.

  2. نکنه خجالت میکشین که فیش ارتشی هارو مث سازمانهای دیگه نمیزارین توی سایتتون؟ حقوق فروردین ماه نودو پنج برای من پونصدو نه هزار تومن واریز شده باهجده سال سنوات و سه تا بچه یه عالمه کد از حقوقم کسر میکنین هیچکس هم جوابگو نیست عیدی برج یازده رو این برج از من کم کردین.توروخدا رحم کنین

  3. باسلام . من بازنشسته ناجا هستم . یک نکته مبهمی که برای من بوجود امده این است که بنظر میرسد یک برنامه خاصی برای پرداخت حقوق بازنشستگان وجود ندارد. چون هرماه مبلغ حقوق ما با ماه قبل فرق میکند یکبار مثلا یکمیلیون و دویست تومان میدهند یکبار میشود یکمیلیون ماه بعد میشه نهصدو پنجاه تومن این تفاوت پرداخت بخاطر چیه.؟

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید