عدم وجود مجوز تبدیل وضعیت و جایگزینی برای بازنشستگان وزارت بهداشت

2
عدم وجود مجوز تبدیل وضعیت و جایگزینی برای بازنشستگان وزارت بهداشت
عدم وجود مجوز تبدیل وضعیت و جایگزینی برای بازنشستگان وزارت بهداشت

پاراف عدم وجود مجوز تبدیل وضعیت و جایگزینی برای بازنشستگان وزارت بهداشت : سید حسن قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آیین افتتاح بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان آمل با بیان اینکه در وزارت بهداشت ۱۰۰ هزار نیرو فعالیت دارند که حقوق آنها از درآمد بیمارستان‌ها به‌دست می‌آید گفت: اگر نیروهای تبصره‌ای و قراردادی استخدام دولت شوند، حقوق و مزایای آنها را دولت برعهده می‌گیرد. وی با عنوان اینکه بعد از ۳۱ سال از شروع پروژه بیمارستان امام خمینی (ره) آمل، امروز شاهد به نتیجه رسیدن آن هستیم، افزود: جا دارد از همه مسئولان به‌ویژه نماینده مردم آمل در مجلس قدردانی شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در وزارت بهداشت ۱۰۰ هزار نیرو فعالیت دارند که حقوق آنها از درآمد بیمارستان‌ها به‌دست می‌آید، تصریح کرد: اگر نیروهای تبصره‌ای و قراردادی استخدام دولت شوند، حقوق و مزایای آنها را دولت برعهده می‌گیرد.

این مسئول با اشاره به اینکه تجهیزات این بیمارستان تقریباً کامل بوده و جزئیات ناچیز آن نیز برطرف می‌شود، اضافه کرد: اصل کار در بیمارستان‌ها باید احترام و دستگیری از مردم باشد.

حکومت وظیفه‌اش پیشگیری از بیماری و ارائه خدمات در بخش‌های مختلفی نظیر جاده و آب‌وهوا است.

وی با اعلام اینکه در امور فرهنگی، معیشتی و تبلیغی نیز دولت وظیفه دارد، تصریح کرد: بخشی از امور هم به مردم باز می‌گردد و طبق قانون، شرع و عقل، مردم باید از زیان و آسیب جلوگیری کنند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با عنوان اینکه کم‌کاری، کم‌تحرکی استفاده بی‌رویه از شکر و نمک و استعمال دخانیات باعث نارسایی‌های زیادی می‌شود، اضافه کرد: در بخش بهداشت و درمان عقب‌ماندگی‌هایی وجود دارد ولی تلاش زیاد داریم تا موانع برطرف شود.

وی در پایان با بیان اینکه هم‌اکنون تمام تلاش‌‌مان جایگزینی برای بازنشتگان است، گفت: نتوانستیم مجوزهای تبدیل وضعیت و جایگزینی برای بازنشستگان را ارائه کنیم.مهر.

2 دیدگاه ها

  1. سلام .آیا تبدیل وضعیت واسه فرزند جانباز ۲۵درصد شاغل قراردادی ( قرارداد معین استخدامی از طریق آزمون ) در شبکه بهداشت ممکنه؟

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید