1. هم‌رده
  2. فرهنگ و جامعه
  3. طنز و کاریکاتور
  4. اینفوگرافی طنز شکلک های واتس آپ

اینفوگرافی طنز شکلک های واتس آپ

طنز و کاریکاتور

هم‌رده اینفوگرافی طنز شکلک های واتس آپ : به مدد تلفنهای هوشمند امروزی و تهیه آن به لطفا شندره حقوق بخور و نمیر کارمندان و صد البته اپراتورهای مردم دار وطنی! و وای فای های ای دی اس ال ( البته نه از نوع مخابراتی اش) ، تب استفاده از نرم افزارهای پیام رسان بدجوری بالا گرفته است. آنقد بالا گرفته است که خیلی بالا گرفته است! (از اون شکلکهای واتس آپی که دندوناشو نشون میده نداشتم، وگرنه یکیشو همینجا می چسبوندم!)

در کنار سایر نرم افزارهای پیام رسان، واتس آپ از دیگران سبقتی عجیب گرفته است. تصویر زیر برداشتی آزاد است از کار با واتس آپ در قالب اینفوگرافی طنز شکلک های واتس آپ!

اینفوگرافی طنز شکلک های واتس آپ

نرم افزار اندروید WhatsApp Messenger دارای ویژگی هایی همچون ارسال پیام، تصاویر و فایل کاملا رایگان (به مدت یک سال), قابلیت صحبت به صورت گروهی با مخاطبان, چت با دوستان خود در هر نقطه از دنیا به صورت رایگان و قابلیت ثبت نام از طریق شماره تلفن است. پیش از این نیز چندین نرم افزار ارتباط اینترنتی رایگان برای شما کاربران عزیز منتشر کرده بودیم که می توان نقطه تمایز واتس اپ با سایر نرم افزارها همانند وایبر را کیفیت بالای فایل های صوتی و همچنین امکان مدیریت قدرتمند گروه های ایجاد شده دانست. البته از نقاط ضعف واتس اپ نسببت به نرم افزارهاییی همچون لاین و وایبر می توان به عدم امکان تماس مستقیم صوتی و اشاره کرد . شما در واتس اپ تنها می توانید پیام های صوتی خود را ضبط و مخاطب خود ارسال کنید. شما می توانید از تلگرام استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست