ممنوعیت فعالیت های تبلیغاتی کارمندان

0
ممنوعیت فعالیت های تبلیغاتی کارمندان
ممنوعیت فعالیت های تبلیغاتی کارمندان

پاراف ممنوعیت فعالیت های تبلیغاتی کارمندان : علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آستانه انتخابات در بخشنامه ای به مدیران و روسای سازمان های تابعه، فعالیت های تبلیغاتی کارمندان را ممنوع اعلام کرد. در این بخشنامه ذکر شده است که با توجه به در پیش بودن انتخابات، تمامی فعالیت های تبلیغاتی کارمندان ممنوع است .

در صورت مشاهده تخلف وفق مقررات با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نامه ای به معاونین، روسای سازمان های تابعه و مدیران کل ستادی و اجرایی اعلام کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری و با عنایت به سیاست های دولت مبتنی بر فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری لازم است موضوع ممنوعیت قانونی فعالیت های تبلیغاتی کارمندان در محیط اداری و ممنوعیت هرگونه استفاده مستقیم و غیرمستقیم از اموال ، منابع و امکانات دولتی له یا علیه نامزدهای انتخاباتی – موضوع ماده (۵۹) قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و ماده (۲۶) آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری – به نحو مقتضی به کلیه کارکنان اطلاع رسانی شود و نظارت لازم بر رعایت آن صورت گیرد.

همچنین، ربیعی در این نامه تصریح کرده است: در صورت مشاهده تخلف وفق مقررات با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد. روابط عمومی وزارت رفاه.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید