ممنوعیت ایجاد پست جدید در سازمان‌ ها و ادارات دولتی

0

پاراف ممنوعیت ایجاد پست جدید در سازمان‌ ها و ادارات دولتی : معاون ساختارهای سازمانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور اعلام کرد: رئیس جمهوری دستور صریح داده که هیچ پست جدیدی برای هیچ دستگاهی ایجاد نشود و استان‌ها هیچ درخواست پست جدیدی به هیأت وزیران ارائه نکنند. رمضانی میر این مطلب را در شورای راهبردی توسعه مدیریت استان همدان بیان کرد.

وی با بیان اینکه دولت بشدت بزرگ شده است، اظهار کرد: ۷۰ درصد درآمد جاری کشور به بودجه جاری و کمتر از ۳۰ درصد به بودجه عمرانی تخصیص می‌یابد و تنها از منابع نفت درآمد کسب می‌کنیم. به این ترتیب همه بودجه دولت را بخش‌های اجرایی می‌گیرد. رمضانی میر با بیان اینکه دولت تدبیر و امید با این معضل علاوه بر تحریم‌ها مواجه است گفت: رئیس جمهوری دستور داده معاونت بانوان با ۲۶ پست سازماندهی شود، میراث فرهنگی نیز درخواستی داشت که یگان حفاظت به ما سرباز نمی‌دهد و مشکل نیرو دارد، اما رئیس جمهوری دستور صریح داده که هیچ پست جدیدی برای هیچ دستگاهی ایجاد نشود.
وی افزود: هرگونه توسعه تشکیلاتی نیز در سال ۱۳۹۳ ممنوع شد و برخی از شهرستان‌ها بویژه جدیدالتأسیس با مشکل نیروی انسانی مواجه هستند که دستگاه‌ها در استان برای حل مشکلات ‌شهرستان‌ها از نیروی انسانی بلا تصدی استفاده کنند.*ایسنا.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here