کارمندان بانک چه تسهیلاتی دریافت می کنند؟

1

پاراف کارمندان بانک چه تسهیلاتی دریافت می کنند؟ به نقل از اخبار بانک : بهترین و بیشترین مبلغ وامی که کارمندان بانک دریافت می کنند وام مسکن است که مبلغ آن در بانک ها متفاوت و نرخ آن نیز کمتر از ده درصد است.هنگامی شغل کارمند بانک را بشنوید ناخودآگاه به یاد مزایا و حقوق و تسهیلاتی که برای کارمندان در نظر می گیرند می افتید، اما به راستی کارمندان بانک چه تسهیلات و با چه نرخ هایی دریافت می کنند؟

مبلغ این وام در بسیاری از بانک ها از ۵۰ میلیون تومان آغاز و در برخی از بانک ها بزرگ خصوصی به بیش از ۱۳۰ میلون تومان نیز می رسد.

البته برخی از موسسات مالی و اعتباری نیز به تازگی پرداخت وام مسکن را در سرلوحه کار خود قرار داده اند که بیشتر موسسات مبالغی کمتر از ۶۰ میلیون تومان را برای پرسنل در نظر می گیرند.نرخ این تسهیلات در اکثر بانک ها ۷ درصد می باشد.

وام ضروری از دیگر وام هایی است که معمولا پس از دو سال که از استخدام می گذرد به کارمند بانک پرداخت می کنند که نرخ آن ۴ درصد قرض الحسنه می باشد.

مبلغ این وام نیز معمولا ۱۵ برابر پایه حقوق می باشد که در سال ۹۳ بین ۱۳ تا ۲۰ میلیون تومان در بانک ها مختلف در نوسان است.

وام ودیعه مسکن نیز از دیگر وام هایی است که نرخ آن ۷ درصد بوده و معمولا پیش از پرداخت وام مسکن به کارمند پرداخت می شود و مبلغ آن نیز همانند وام ضروری بین ۱۲ تا ۲۰ میلیون تومان می باشد.وام جعاله نیز پس از پرداخت وام مسکن به کارمند پرداخت می شود تا در صورت نیاز منزل خود را بازسازی کند!

مدت بازپرداخت تقریبا تمام وام های پرداختی به پرسنل بانک بیش از ۵ سال است و وام مسکن نیز بیش از ۲۰ سال در بانک ها مختلف در نظر گرفته می شود.

1 نظر

  1. سلام
    خوش به حالشون دلمان به حالمان میسوزه خدا رارا شکرما هم کارمندیم این از مزایای کارمند بانک بودن این هم ازمزایای کارمند اموزش فنی وحرفه ای بودن پول وزیت دکتر رفتن نداریم .

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here