8 هزار پایگاه بسیج اداری و عضویت ۶۴ درصد کارمندان کشور در بسیج ادارات

0
8 هزار پایگاه بسیج اداری و عضویت ۶۴ درصد کارمندان کشور در بسیج ادارات
8 هزار پایگاه بسیج اداری و عضویت ۶۴ درصد کارمندان کشور در بسیج ادارات

پاراف  8 هزار پایگاه بسیج اداری و عضویت ۶۴ درصد کارمندان کشور در بسیج ادارات : محمد امیرخانی رئیس سازمان بسیج کارمندی در گردهمایی فرماندهان حوزه‌های کارمندی ادارات کل استان بوشهر گفت: اکنون ۸ هزار پایگاه بسیج در ادارات مختلف راه‌اندازی شده که ۶۴ درصد کارمندان سطح کشور عضو آن هستند.

رئیس سازمان بسیج کارمندی با اشاره به اینکه 64‌ درصد کارمندان عضو پایگاه مقاومت بسیج ادارات هستند، گفت: اکنون 8 هزار پایگاه بسیج در ادارات مختلف راه‌اندازی شده که 64 درصد کارمندان کشور عضو آن هستند.

وی با بیان اینکه اخلاص در نهاد بسیجیان نهفته است، اظهار داشت: نخستین ویژگی بسیجی اخلاص است که برای فداکاری و ایثار فعالیت می‌کند.

رئیس سازمان بسیج کارمندی بصیرت را از دیگر خصوصیات بسیجیان دانست و خاطرنشان کرد: بسیجی باید با داشتن بصیرت نسبت به مسائل زمان خود احاطه داشته باشد.

امیرخانی با بیان اینکه اخلاق و عمل به هنگام از دیگر ظرفیت‌های بسیجیان است، تصریح کرد: به‌هنگام بودن بسیجیان سبب شده پاسداران دلاور در توقیف شناورهای نظامیان آمریکایی موفق عمل کنند که مورد تفقد رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفتند.

وی با اشاره به اینکه حکومت جهانی اسلام یکی از برنامه‌ها و آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب است تصریح کرد: شیعیان باید در تحقق حکومت جهانی اسلام تلاش کنند که با تمدن نوین اسلامی این حکومت جهانی محقق می‌شود.

رئیس سازمان بسیج کارمندی با اشاره به اینکه 64‌ درصد کارمندان عضو پایگاه مقاومت بسیج ادارات هستند، گفت: اکنون 8 هزار پایگاه بسیج در ادارات مختلف راه‌اندازی شده که 64 درصد کارمندان کشور عضو آن هستند.تسنیم.