تمام دفترچه‌های بیمه تا پایان دولت یازدهم حذف می شوند

0
دفترچه‌های بیمه
دفترچه‌های بیمه

پاراف تمام دفترچه‌های بیمه تا پایان دولت یازدهم حذف می شوند : علی ربیعی  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح ۹ پروژه سازمان تامین اجتماعی از حذف دفترچه‌های بیمه در تمام مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی تا پایان دولت یازدهم خبر داد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: برنامه احداث ۱۲۶۰ تخت بیمارستانی را در دست داریم، همچنین ۲۶ مرکز سرپایی و پلی کلینیک در دست ساخت است.

ربیعی با بیان اینکه ۵۲۰ تخت بیمارستانی را در دولت یازدهم به مجموعه تخت های بیمارستانی اضافه کردیم گفت: علاوه بر افزایش ۳۲۸ تخت عادی، ۶۸ تخت ویژه نیز در دستور کار است که جمعا به ۸۴۶ تخت خواهد رسید.

وی در ادامه با بیان اینکه هر کدام از پروژه‌های افتتاح شده امروز بخشی از مسائل مهمی بودند که در حوزه سلامت، سال‌ها در انتظار تحقق آنها بودیم، گفت: برخی از این برنامه‌ها دیگر به آرزو تبدیل شده بود.

در اواخر سال ۹۲ کنترل تکنولوژی‌های اطلاعاتی به ریاست قائم مقام وزارتخانه تشکیل شد و امروز شاهد هستیم که بسیاری از این امور محوله انجام شده‌اند و ما متعهد می‌شویم تا پایان دولت یازدهم در تمام مراکز ملکی، پروژه‌هایی نظیر الکترونیکی کردن پرونده‌ها و حذف دفترچه‌ها را دنبال کنیم.

امروز از سامانه مدیریت ارتباط با مشتری که همان کارگران و بازنشستگان هستند، رونمایی کردیم تا شفافیت عملکرد داشته باشیم. یکی از علل گلایه‌های مردم در حین مراجعه به تامین اجتماعی فرآیندهای طولانی برای نوبت‌دهی و مراجعه به پزشک در مراکز درمانی بود که امروز با راه‌اندازی این سامانه این نگرانی و گلایه را برطرف کردیم.

وی افزود: بهره‌وری سازمانی از طریق این سامانه افزایش پیدا کرده است. پروژه‌های دیگر نیز به نمایش عملکرد شفاف سازمان تامین اجتماعی کمک می‌کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به برخی اقدامات انجام شده در زیرمجموعه‌های این وزارتخانه در حوزه بیمه‌ای در دولت یازدهم اشاره کرد و گفت: تلاش کردیم صندوق‌ها به محل امنی برای بازنشستگان تبدیل شود. برنامه‌های سفر و وام بازنشستگان را سامان دادیم و اقتصاد مقاومتی را در تامین اجتماعی دنبال می‌کنیم. خروج از برخی بنگاه‌ها و ایستادن در بنگاه‌هایی که به نفع کشور است، در دستور کار خود قرار داده‌ایم و امروز با اطمینان به کارگران و مستمری‌بگیران می‌گوییم و خدا را شاهد می‌گیریم که تامین اجتماعی محلی برای کار پاکیزه با ساختار پاک است.ایسنا.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here