خروج از بن بست فروش خودرو به وسیله کارمندان و کارکنان دولت!

0
خروج از بن بست فروش خودرو به وسیله کارمندان و کارکنان دولت!
خروج از بن بست فروش خودرو به وسیله کارمندان و کارکنان دولت!

پاراف خروج از بن بست فروش خودرو به وسیله کارمندان و کارکنان دولت! : مثل اینکه چاره رفع تمام بن بست ها به دست کارمندان دولت است و دیگر هیچ. مالیات را که کارمندان بیشتر پرداخت می کنند. اگر قرار بر حذف یارانه ها باشد هم که اول از همه به سراغ کارمندان می آیند. کمبود اعتبار و نقدینگی را هم که  با کاهش و یا ثابت نگه داشتن حقوق کارمندان مرتفع می شود. حالا هم که این خودرو ساز های بی کیفیت ساز برای یک بار در تمام طول عمرشان به خنسی فروش خورده اند می خواهند با ترفندی پای کارمندان را وسط کشیده تا با نشان دادن در باغ سبز،  هوس به جانشان بیاندازند تا خودروهای بی کیفیت تشان را با منت تمام و کمال بصورت قسطی آب کنند.

همچنین در این زمینه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور گفت : مردم به عنوان مصرف کنندگان محصولات صنایع خودروسازی کشور همواره از صاحبان صنعت خودرو انتظار خودروهایی با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر با شرایط بهتر دارند.

محمدباقر نوبخت بعد از نشست مشترک با وزیر صنعت ، معدن و تجارت همچنین خودروسازان و قطعه سازان با بیان اینکه صنعت خودروسازی بخش بزرگی از اقتصاد ایران را تشکیل می دهد، افزود : با توجه به اینکه توسعه کشور با توسعه صنعت خودرو همبستگی دارد به همین جهت دولت خواست عمومی را در خصوص این صنعت پیگیری می کند.

وی گفت : جلسه امروز با صاحبان صنعت خودرو با هدف اشنایی دولت با مسائل و مشکلات این صنعت برای کمک به خودروسازان به منظور تامین خواسته مردم مبنی بر بهبود کیفیت و مناسب بودن قیمت برگزار شد.

نوبخت با بیان اینکه ظرفیت صنعت خودرو ایجاب می کند تولید بیشتری متناسب با نیاز اقتصاد و تقاضای بازار داشته باشیم ، افزود : این تقاضا به جای اینکه از طریق خودروهای وارداتی و خارجی تامین شود و اشتغال را در ان بخش فراهم کند باید بر تولید داخلی متمرکز شود و مقرر شد دولت با ارائه تسهیلاتی به خرید اقساطی خودروهای داخلی کمک کند.

وی گفت : نوسازی شبکه حمل و نقل عمومی اعم از تاکسی و اتوبوس هم می تواند به افزایش تولید و اشتغال کمک کند که به همین منظور توافقاتی بین سازمان مدیریت و برنامه ریزی با وزارت صنعت ، معدن و تجارت انجام شد.

نوبخت با بیان اینکه برای خرید اقساطی خودرو کارمندان توافق شد منابعی بویژه از طریق تبصره ۲۰ قانون بودجه ۹۴ اختصاص یابد ، افزود : نظام بانکی کشور در این زمینه کمک موثری را تقبل کرد و همه این تصمیم ها باعث خواهد شد که بتوانیم رشد مناسبی را در صنعت خودرو و اقتصاد داشته باشیم تا خروج از رکود با مهار تورم بنحو شایسته ای انجام شود.

وی همچنین گفت : توافق شد حداقل ۲۰ درصد از منابع ۷۰۰ هزار میلیارد تومانی بانک ها معادل ۱۴۰ هزار میلیارد تومان به خرید کالاهای صنعتی بادوام که خودرو بخش عمده ان است، اختصاص یابد.*تسنیم.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here