فرصت‌های شغلی مسیری برای خدمت به مردم

0
فرصت‌های شغلی مسیری برای خدمت به مردم
فرصت‌های شغلی مسیری برای خدمت به مردم

پاراف فرصت‌های شغلی مسیری برای خدمت به مردم :  حجت‌الاسلام والمسلمین‌محسن‌قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور با حضور در جمع کارکنان بانک شهر با تاکید بر اهمیت نیت درست در انجام امور تصریح کرد: سعی داشته باشیم تا از فرصت‌های شغلی خود برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

مراقبت از خود در فعالیت‌های اقتصادی بسیار مهم است و باید به این نکته توجه داشته باشیم که در هر معامله‌ای، چه مشتری را انتخاب می‌کنیم و در مقابل هزینه که پرداخت می‌شود چه چیز به دست می‌آوریم.

وی در برنامه تلویزیونی درس‌هایی از قرآن که در سالن اجتماعات ستاد مرکزی بانک شهر و با حضور کارکنان این بانک برگزار شد، با تاکید بر اهمیت سلامت در فعالیت‌های اقتصادی اظهار کرد: مراقبت از خود در فعالیت‌های اقتصادی بسیار مهم است و باید به این نکته توجه داشته باشیم که در هر معامله‌ای، چه مشتری را انتخاب می‌کنیم و در مقابل هزینه که پرداخت می‌شود چه چیز به دست می‌آوریم.

به جای آنکه با نگاه به گذشته در جست‌وجوی آن باشیم که چه کاری انجام دادیم، باید ببینیم که در آینده چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم و از این رو نباید به وضع موجود قانع باشیم.

وی با بیان اینکه نیت در انجام هر کاری بسیار حائز اهمیت است، افزود: سعی کنیم با نیت درست در امر خیر کوشا باشیم و در هر کاری، حضور وجدان را در نظر بگیریم.حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی در ادامه با تاکید بر اهمیت خدمتگزاری به خلق به منزله گره‌گشایی، خطاب به کارکنان بانک شهر اظهار کرد: تا روزی که در سمت خدمت به مردم هستید، تلاش کنید تا منشا اثر و خیر باشید؛ چرا که انجام وظیفه صرف، عمل به بایدها است، اما آنچه برای افراد ذخیره می‌شود، انجام عمل با نیت صحیح و خیرخواهانه است.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه نباید به وضع موجود قانع باشیم، گفت: به جای آنکه با نگاه به گذشته در جست‌وجوی آن باشیم که چه کاری انجام دادیم، باید ببینیم که در آینده چه کارهایی می‌توانیم انجام دهیم و از این رو نباید به وضع موجود قانع باشیم.روابط‌عمومی بانک شهر.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید