تغییر در ساختار وزارت آموزش و پرورش ، کدام معاونتها حذف می شود؟

هم رده تغییر در نظام پرداخت حقوق و بهبود معیشت کارمندان و کارکنان دولت : پس از طرح مکرر مشکلات کارمندان و کارکنان دولت به خصوص اشخاصی که رابطه استخدامی آنها با قوه مجریه به صورت قراردادی و پیمانی است، سخنگوی دولت درباره این اشخاص پاسخ داد.

در نشست خبری محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مسئله معیشت کارکنان دولت و همچنین تغییر در وضعیت استخدامی کارکنان قراردادی و پیمانی را مطرح کردیم که او به این سئوال پاسخ داد.
نوبخت در پاسخ به سئوال خبرآنلاین درباره تغییر در نظام پرداخت حقوق و مزایای کارکنان دولت و وضعیت استخدامهای جدید گفت: نظام پرداخت کارکنان دولت الان از یک برداشت عادلانه ای از سوی کارکنان همراه نیست.

کارکتان دولت احساس می کنند تفاوتهای غیر منطقی در پرداختها هست.

سازمان مدیریت و برنامه ریزی نظام پرداختها را بازنگری می کند.

با خروج کارکنان دولت که تعداد زیادی به سن بازنشستگی ئمی رسیند، برنامه داریم جایگزین اینها را از کارکنان قراردادی و پیمانی و نیروهای جوان استفادخ کنیم. بیش از ۳۸ هزار نفر در سال جاری از همین نیروهای جوان استخدام شده اند.

در استخدامها، کارکنان قراردادی به پیمانی و پیمانی به رسمی نیز در برنامه هاست که در برنامه ششم به عنوان اصلاح نظام اداری بر آنها متمرکزیم و برای هر بخش این موضوع برای آنها برنامه ریزی می کنیم.*خبرآنلاین.

تغییر در نظام پرداخت حقوق و بهبود معیشت کارمندان و کارکنان دولت

به این مطلب امتیاز دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.