بخشنامه ۱۷۰۴۱۰۶ ضوابط تعیین تکلیف جبهه کارکنان دولت برای اعطای امتیازات ایثارگری

ضوابط تعیین تکلیف جبهه کارکنان دولت برای اعطای امتیازات ایثارگری در دستگاه های اجرایی جهت اقدام لازم ارسال می گردد.

متن کامل مصوبه:

معاونین محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی دستگاه های اجرایی

به پیوست نامه شماره ۹۶۲۵۶/۱۲/۱/۲۲۱۳ مورخ ۱۶/۱۰/۱۳۹۶ معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، موضوع ضوابط تعیین تکلیف جبهه کارکنان دولت برای اعطای امتیازات ایثارگری در دستگاه های اجرایی جهت اقدام لازم ارسال می گردد.

همت علی شاهنظری

رییس امور مدیریت مشاغل و نظام های پرداخت سازمان اداری و استخدامی کشور

ضوابط تعیین تکلیف جبهه کارکنان دولت

  • از: معاونت نیروی انسای ستاد کل نیروهای مسلح- اداره سرمایه انسانی سرباز
  • به: معاون محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری- معاونت راهبردی منابع انسانی

سلام علیکم

با احترام، وفق ضوابط تعیین تکلیف جبهه کارکنان دولت به شرح پیروی بالا و تصویبنامه شماره ۵۷۰۰/ت۱۵۷۴۴هـ مورخ ۲۷/۱/۱۳۶۷ هیئت وزیران و بند ۹ خطوط راهنمای سند راهبردی خدمات رسانی به رزمندگان، مصوب ۱۴/۴/۱۳۹۴ هیئت وزیران، تنها مناطق جنگی از مورخ ۳۱/۶/۵۹ تا ۲۷/۵/۶۷ ملاک محاسبه جبهه کارکنان دولت و امتیازات ایثارگران در دستگاه های دولتی می باشد و تاریخ بعد از آن یا حضور در مناطق امنیتی درگیر در شمول آنان نمی باشد و امتیازات خدمت در مناطق امنیتی وفق طرح امام حسن مجتبی (ع)، برای کارکنان نیروهای مسلح می باشد.

برابر بررسی های انجام شده، برخی از سازمان های نیروهای مسلح به اشتباه برای تعدادی از کارکنان دولت یا کارکنان خود به منظور استفاده از امتیازات مربوط در دولت، برای دستگاه ها گواهی جبهه صادر نموده و دستگاه ها نیز امتیازات جبهه را برای آنان منظور نموده اند که می بایست گواهی های غیرمعتبر صادره بازنگری و ابطال گردد.

با توجه به اینکه تعداد دستگاه های دولتی که به طور مستقل با سازمان های نیروهای مسلح مکاتبه دارند و گواهی جبهه دریافت می نمایند بسیار زیاد بوده و توجیه هر یک از آنها توسط این معاونت امکان پذیر نمی باشد. لذا خواهشمند است دستور فرمایید ترتیبی اتخاذ گردد تا ضوابط و بخشنامه های حوزه ایثارگران مجددا برای دستگاه های دولتی ارسال و هر گونه ابهام را به طور متمرکز از طریق آن معاونت یا این معاونت استعلام نمایند.

 سرتیپ پاسدار محمدجوادزاده کمند

معاون نیروی انسانی ستاد کل ن.م

1 نظر
  1. اميرحسيني می گوید

    سلام. آیا این بخشنامه ناقض بخشنامه های قبلی است یعنی با توجه به صراحت این بخشنامه که می گوید گواهی های صادره قبلی باطل گردد، چنانچه فردی از دی ماه ۶۷ تا ۶۹ (پس از جنگ) خدمت وظیفه خود را در بانه انجام داده باشد از امتیاز ایثارگری در دستگاه خود برخوردار نخواهد شد.؟ لطفا راهنمایی فرمایید. با تشکر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.