دور زدن قانون ممنوعیت دو شغله ها و مشق شب مدیران ارشد

0
دور زدن قانون ممنوعیت دو شغله ها و مشق شب مدیران ارشد
دور زدن قانون ممنوعیت دو شغله ها و مشق شب مدیران ارشد

پاراف دور زدن قانون ممنوعیت دو شغله ها و مشق شب مدیران ارشد : به گزارش پاراف، شنیدن چند خبر کوتاه به نقل از خراسان از آنچه در دولت می گذرد خالی از لطف نیست. این خبرها را با هم مرور می کنیم.

ابلاغیه های جدیدی درباره هشدار درباره دور زدن قانون ممنوعیت دو شغله ها و روش یک وزیر برای رصد مدیران زیرمجموعه صادر شده است.

هشدار درباره دور زدن قانون ممنوعیت دو شغله ها

بر اساس ابلاغیه جدید یک مقام مسئول به تعدادی از استانداری های سراسر کشور، تاکید شده است که با توجه به بروز برخی ابهامات و سوالات درباره امکان عضویت همزمان برخی افراد در شوراهای شهر و روستاها و نیز تصدی مسئولیت سرپرستی برخی مشاغل اداری دولتی، تاکید می شود که چنانچه استفاده از عنوان “سرپرستی”، در مقام بیان و توصیف “رئیس” یا “بالاترین مقام دستگاه” باشد، مشمول ممنوعیت موضوع ماده ۲۸ اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراهای اسلامی کشور می باشد و نباید اجازه چنین تصدی هایی را داد.

روش یک وزیر برای رصد مدیران زیرمجموعه

بر اساس ابلاغیه روزهای اخیر یکی از اعضای کابینه به مدیران ارشد زیر مجموعه خود، تاکید شده است که با توجه به ضرورت پیگیری، پایش و اطلاع از نتایج ابلاغیه ها و دستورات رسمی سازمانی در این وزارتخانه ها، مسئولان مربوطه باید تا پایان امسال، نسبت به ارسال گزیده ای از بخشنامه ها و دستورات ابلاغی خود و نتایج حاصل از آن طی ۲ سال اقدام کنند تا نسبت به پیگیری و آسیب شناسی نتایج آنها اقدام شود.پاراف.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید