استخدام مربیان حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای

0
استخدام مربیان حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای
استخدام مربیان حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای

پاراف استخدام مربیان حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای : رحمت الله رحمتی قائم مقام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جشنواره تجلیل از مربیان، کارکنان و نخبگان مهارتی استان آذربایجان غربی گفت: مربیان حق التدریسی سازمان فنی و حرفه ای استخدام می شوند.

قرار بود که استخدام مربیان حق التدریسی آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی نیز آغاز شود که متاسفانه به علت کمبود وقت انجام نشد ولی بزودی عملیاتی می شود.

وی اظهار کرد: استخدام مربیان حق التدریسی مدتی با مشکل رو به رو بود که خوشبختانه برطرف و دیروز برای اولین بار در استان هایی همچون قم و مرکزی آغاز شده است.

قائم مقام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تاکید بر اینکه توسعه آموزش های فنی و حرفه ای باید مد نظر قرار گیرد، بیان کرد: در تعریف توسعه نباید تنها به توسعه مکان های فیزیکی بسنده کنیم و بیشتر از توسعه کمی به توسعه کیفی بپردازیم.

وی با اشاره به ضرورت مجهز کردن کارگاه های فنی و حرفه ای به فناوری های روز گفت: متاسفانه بیشتر کارگاه های فنی و حرفه ای کشور از جمله کارگاه های آذربایجان غربی از فناوری و تجهیزات مناسبی برخوردار نیستند.

آموزش های صورت گرفته در مراکز فنی و حرفه ای باید متناسب با توسعه اجتماعی و اقتصادی باشد در غیر این صورت موجودیت سازمان زیر سوال خواهد رفت.

وی با بیان اینکه مراکز تربیت معلم و فنی و حرفه ای باید ارتقا یافته و نیازهای علمی جامعه را تامین کند، افزود: مربیان فنی و حرفه ای باید عشق به کار داشته و خلاقیت لازم را به کار گیرند.
قائم مقام سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور همچنین بر ضرورت توجه به وضعیت معیشتی کارکنان و مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای تاکید کرد.پانا.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here