کمیسیون تلفیق حداقل و حداکثر پاداش پایان خدمت بازنشستگان را تصویب کرد، از ۳۰ تا ۲۱۰ میلیون

2
حداقل و حداکثر پاداش پایان خدمت بازنشستگان
حداقل و حداکثر پاداش پایان خدمت بازنشستگان

پاراف کمیسیون تلفیق حداقل و حداکثر پاداش پایان خدمت بازنشستگان را تصویب کرد، از ۳۰ تا ۲۱۰ میلیون : کمیسیون تلفیق پس از مدت‌ها کشمکش پیشنهاد دولت درباره کاهش پاداش پایان خدمت را با تغییرات مدنظر خود تصویب کرد.

بیشترین پاداش پایان خدمت معادل هفت برابر کمترین حقوق فرد خواهد بود

کمیسیون تلفیق امروز عصر بالاخره این بند جنجالی را تصویب کرد. این مصوبه پس از سه بار در خواست تجدید رای گیری ،بالاخره به تصویب رسید و بر این اساس بیشترین پاداش پایان خدمت معادل هفت برابر کمترین حقوق فرد خواهد بود.

در روزهای اخیر یکی از پیشنهادهای دولت در لایحه برنامه پنج ساله ششم در فضای مجازی و گروه های تلگرامی حرف و حدیث زیادی برانگیخت. این پیشنهاد، درباره کاهش پاداش پایان خدمت بازنشستگان بود.

برخی کارمندان که نزدیک به سن بازنشستگی بودند، با اعتراض به این بخش از لایحه برنامه پنج ساله ششم از کمیسیون تلفیق مجلس که نمایندگان دولت نیز در آن حضور دارند، درخواست کردند این بخش از لایحه مورد بازنگری قرار گیرد.

با این حال کمیسیون تلفیق امروز عصر بالاخره این بند جنجالی را تصویب کرد. این مصوبه پس از سه بار در خواست تجدید رای گیری ،بالاخره به تصویب رسید و بر این اساس بیشترین پاداش پایان خدمت معادل هفت برابر کمترین حقوق فرد خواهد بود.

گفتنی است مصوبه قبلی کمیسیون تلفیق که بارها به آن اعتراض شد این میزان را به پنج برابر کاهش داده بود. در صورتیکه این مصوبه در صحن مجلس هم تصویب شود حداقل پاداش ۳۰ و حداکثر آن ۲۱۰ میلیون تومان خواهد بود. در مصوبه قبلی حداکثر این مبلغ ۱۵۰ میلیون قرارداده شده بود.خبرآنلاین.

2 نظرات

  1. با عرض سلام و خسته نباشید ، لطفا بفرمایید کمترین حقوق به چه معنایی است یا شامل چه بندهایی از حکم میشود و ای مبلغ برای یک ماه ضرب در سنوات است یا کل پاداش را شامل میشود . با تشکر

    • با سلام. حداقل حقوق سالانه که از طرف دولت اعلام میگردد. بله ضرب در سنوات است که نباید از آن مبلغ بیشتر شود.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here