مقایسه رشد حقوق فرهنگیان با سایر کارکنان و کارمندان

2
مقایسه رشد حقوق فرهنگیان با سایر کارکنان و کارمندان
مقایسه رشد حقوق فرهنگیان با سایر کارکنان و کارمندان

پاراف مقایسه رشد حقوق فرهنگیان با سایر کارکنان و کارمندان : سیدمحمدبطحایی معاون توسعه مدیریت پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از رشد بیش از ۶۷ درصدی میانگین حقوق فرهنگیان دو سال فعالیت دولت تدبیر و امید خبر داد.

افزایش حقوق مطابق با ضریب جدول حقوق کارکنان دولت در هر سال توسط هیئت وزیران تصویب و ابلاغ می شود به گونه ای که در سال ۹۳ نسبت به ۹۲ معادل ۲۰ درصد و در سال ۹۴ نسبت به ۹۳ معادل ۱۴ درصد رشد داشته است و مقایسه آماری ارقام با سایر کارکنان دولت نشان می دهد جای هیچ گونه تشکیکی در محاسبات باقی نمی ماند.

مقایسه رشد میانگین حقوق فرهنگیان در آبان ماه ۹۴ با شهریورماه ۹۲ نشان می هد میانگین حقوق و مزایا از مبلغ ۱۲ میلیون ۵۶۵ هزار ریال در شهریور ماه ۹۲ به ۲۱ میلیون و ۷۵ هزار ریال در آبان ماه ۹۴ رسیده که به معنای رشد ۶۷ و ۷ دهم درصدی است.

سیدمحمدبطحایی گفت: این در حالی است که افزایش حقوق مطابق با ضریب جدول حقوق کارکنان دولت در هر سال توسط هیئت وزیران تصویب و ابلاغ می شود به گونه ای که در سال ۹۳ نسبت به ۹۲ معادل ۲۰ درصد و در سال ۹۴ نسبت به ۹۳ معادل ۱۴ درصد رشد داشته است و مقایسه آماری ارقام با سایر کارکنان دولت نشان می دهد جای هیچ گونه تشکیکی در محاسبات باقی نمی ماند.

وی با بیان اینکه دولت یازدهم به معیشت فرهنگیان توجه ویژه داشته است، خاطرنشان کرد : مقایسه رشد میانگین حقوق فرهنگیان افزایش بیشتری اعمال شده و البته بخش عمده آن مربوط به اجرای طرح رتبه بندی معلمان می باشد که از مهرماه سال ۹۴ اجرایی شده است.دولت.

2 دیدگاه ها

  1. سلام . آخه آدم حسابی موقع ای که حقوق سایر کارکنان سه برابر فرهنگیان بود مگه معاون فلان وزارت خانه می آمد تو رسانه جار میزد که وزارت من حقوق کارکنانش را بیشتر زیاد کرده !۱۱۱ حاشا به غیرتتان…. فرهنگیان را خانه نشین کردین بعد ادعا تان میشه ۶۷ درصد بیشتر شده تو سال های اخیر …. حتما مال شماست .. چرا فیش حقوق معامان بدبخت ابتدایی را با فیش خودتان مقایسه نمی کنید.. لطفا به سمع نظر آقای بطحایی برسد

  2. متاسفانه مسئولین وزارت آموزش و پرورش سر خود را در زیر برف کرده اند و حقوق و سایر پرداختی های بقیه ادارات – بانکها و شرکت ها را نمی بینند فعلا آموزش و پرورش شده گدا پروری دو هزار به حقوق معلمین اضافه میشود صد جا بوق کرنا می کنند.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید