پایان آبان ماه بررسی لایحه برنامه ششم درکمیسیون تلفیق به پایان می رسد

0
برنامه ششم
برنامه ششم

پاراف پایان آبان ماه بررسی لایحه برنامه ششم درکمیسیون تلفیق به پایان می رسد : بهروز نعمتی سخنگوی هیات رییسه مجلس با اشاره به تلاش نمایندگان برای بررسی لایحه برنامه ششم توسعه درکمیسیون تلفیق تا ۱۲ روز آینده،گفت: مجلس درتلاش است تا پیش از ارایه لایحه بودجه سالانه لایحه برنامه ششم را تصویب کند.

طبق ضوابط قانونی دولت باید هرسال تا پیش از۱۵ آذر لایحه بودجه سالانه را بررسی و تصویب درمجلس شورای اسلامی به قوه مقننه ارسال کند.

بهروز نعمتی با اشاره به اینکه مجلس به دنبال اتمام بررسی لایحه برنامه ششم توسعه تا چند روز آینده است،گفت:به طورحتم بودجه سال آینده برمبنای برنامه ششم توسعه باید تصویب شود و نمایندگان مجلس درتلاش هستند تا پیش از ۱۵ آذرماه بررسی لایحه برنامه ششم را درصحن علنی مجلس به اتمام برسانند.

نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت باید طبق ضوابط قانونی لایحه بودجه سال ۹۶ را تا پیش از ۱۵ آذر به مجلس ارسال کند،افزود:بررسی لایحه برنامه ششم تا پیش از ارایه لایحه بودجه سال آینده ازسوی دولت درمجلس باید تمام شود،بنابراین طی ۱۲ روز آینده بررسی لایحه برنامه ششم توسعه درکمیسیون تلفیق به اتمام رسیده و به صحن علنی مجلس ارجاع می شود.

سخنگوی هیات رییسه مجلس باتاکید براینکه بررسی لایحه برنامه ششم درصحن علنی مجلس به طورحتم ۲ تا ۳ هفته زمان به خود اختصاص می دهد،تصریح کرد: تلاش می شود که هرچه سریعتر بررسی لایحه برنامه ششم درصحن علنی مجلس آغاز شود،ضمن اینکه به دولت پیشنهاد می شود که لایحه بودجه را سر موعد معین و بدون تاخیر به مجلس ارسال کند.خانه ملت.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید