راه های تماس با ستاد خبری قوه مقننه

0
راه های تماس با ستاد خبری قوه مقننه
راه های تماس با ستاد خبری قوه مقننه

پاراف راه های تماس با ستاد خبری قوه مقننه : به فرموده رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در نظام مقدس ج.ا.ا مجلس شورای اسلامی در رأس امور می باشد.

 مردم همیشه در صحنه کشورمان می توانند با استفاده از سامانه تلفنی ۱۳۲ نسبت به ارائه پیشنهادات، انتقادات، شکایات، نظرات و درخواست های خود از قوه مقننه اقدام فرمایند.

برابر مواد قانون اساسی مجلس وظیفه قانونگذاری و نظارت بر اجرای قوانین و عملکرد نهادها و دستگاه های دولتی را برعهده دارد و به عنوان یک قوه مستقل همواره در تعامل و همکاری سازنده با عموم مردم عزیز و نهادهای های دولتی و خصوصی بوده است.

لذا در همین راستا برای یکپارچه سازی ارتباط مردم عزیز در سراسر کشور و تسهیل در ایجاد بستر و شرایط لازم برای ارتباط موثر و کارآمد و متقابلا پاسخگویی سریع و صحیح به مسائل و درخواست های مردم از مجلس شورای اسلامی با بهره گیری از شماره تلفن گویای ۱۳۲ و راه اندازی وب سایت  ” ستاد خبری قوه مقننه ” راه اندازی گردید.

همچنین برای دسترسی به ستاد خبری قوه مقننه می توانید از طریق نشانی اینترنتی ۱۳۲.parliran.ir نیز اقدام نمایید

بر این اساس مردم همیشه در صحنه کشورمان می توانند با استفاده از سامانه تلفنی ۱۳۲ نسبت به ارائه پیشنهادات، انتقادات، شکایات، نظرات و درخواست های خود از قوه مقننه اقدام فرمایند.

همچنین برای دسترسی به ستاد خبری قوه مقننه می توانید از طریق نشانی اینترنتی ۱۳۲.parliran.ir نیز اقدام نمایید.پاراف.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید