متن اطلاعیه دعوت به آزمون برای انتخاب حسابدار رسمی 94

1

پاراف متن اطلاعیه دعوت به آزمون برای انتخاب حسابدار رسمی 94 : هيـات تشخيـص صلاحيـت حسابـداران رسمـي در اجراي مـاده واحده قانون استفاده از خدمات تخصصي و حرفه اي حسابداران ذيصلاح به عنوان حسابدار رسمي ، مصوب سال 1372 و آيين نامه ‘‘ تعيين صلاحيت حسابداران رسمي و چگونگي انتخاب آنان ’’ موضوع تصويب نامه شماره 9045ت 13875 / هـ مورخ 23/7/1374 و اصلاحيه هاي بعدي آن از داوطلبان واجد شرايط زير براي شركت در آزمون حسابدار رسمي دعوت به عمل مي آورد.

نحوه ثبت نام  آزمون برای انتخاب حسابدار رسمی 94:

ثبت نام این آزمون برای اولین بار بصورت اینترنتی خواهد بود. برای این منظور به سایت جامعه حسابداران رسمی ایران و یا سایت وزارت امور اقتصادی ودارایی مراجعه کنید.

مهلت ثبت نام  آزمون برای انتخاب حسابدار رسمی 94:

کلیه داوطلبان واجد شرایط بایستی نسبت به ثبت درخواست شرکت در آزمون برای انتخاب حسابدار رسمی، حداکثر تا تاریخ ۹۴/۰۵/۳۱ و تنها از طریق سایت سامانه تشخیص صلاحیت حرفه ای حسابداران رسمی اقدام نمایند.

همچنین برای دانلود آگهی دعوت به آزمون برای انتخاب حسابدارارسمی 1394 و نمونه گواهی سابقه کار در موسسات حسابرسی و اطلاعیه مهم در مورد ثبت نام و همچنین آگهی دعوت به ثبت نام برای مشمولین معاف از آزمون به سایت های ذکر شده مراجعه نمایید.

یک دیدگاه

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید