انتقاد از حجم بسیار بالای کار در خوزستان!

0
انتقاد از حجم بسیار بالای کار در خوزستان!
انتقاد از حجم بسیار بالای کار در خوزستان!

پاراف انتقاد از حجم بسیار بالای کار در خوزستان!:کار طاقت فرسا و با حجم زیاد با وجود شرایط آب و هوایی نامناسب، امکانات ضعیف و شرایط زیست محیطی نامطلوب در استان خوزستان بر هیچ کس پوشیده نیست. اما معلوم نیست همه اینها توسط چه کسی و کی باید مورد توجه قرار گیرد؟

تغییرات سریع مدیریتی در استان زیاد است و یکی از مهم ترین علت های آن پرکاری و پیچیدگی مسائل در استان است.

معلوم نیست چه اتفاق دیگری باید در این استان به وقوع بپیوندد که مسئولان توجهشان جلب شود.

اما حالا احمد میدری معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفته است که حجم کار در استان خوزستان بسیار بالا است و همین امر کار را برای مدیران استان سخت کرده است.

خوزستان بخش های اقتصادی زیادی دارد و هر مدیری در استان باید فشار زیادی را تحمل کند و هیچ استانی را نداریم که همچون خوزستان در اکثر شهرستان هایش جمعیت بالای ۱۵۰ هزار نفر وجود داشته باشد.

احمد میدری شنبه در آئین معارفه مدیر کل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان در محل این اداره کل بیان کرد: تغییرات سریع مدیریتی در استان زیاد است و یکی از مهم ترین علت های آن پرکاری و پیچیدگی مسائل در استان است.

وی گفت: خوزستان بخش های اقتصادی زیادی دارد و هر مدیری در استان باید فشار زیادی را تحمل کند و هیچ استانی را نداریم که همچون خوزستان در اکثر شهرستان هایش جمعیت بالای ۱۵۰ هزار نفر وجود داشته باشد.

میدری در ادامه با اشاره به کمبود نیرو در ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: برخلاف دیگر دستگاه های اداری که نیروی مازاد دارند، ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان با کمبود نیرو مواجه هستند به طوریکه تنها ۵۲ بازرس دراستان وجود دارد که این تعداد نیرو امکان بازرسی از شرایط ایمنی کار در کل استان را ندارند.

در این همایش هوشمند صفایی مدیر کل سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تکریم و سید نور محمد پور به عنوان مدیر کل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان معرفی شد. محمد پور پیش از این معاون کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بود.ایرنا.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید