انتقاد از معیشت کارکنان کتابخانه ملی

0

پاراف انتقاد از معیشت کارکنان کتابخانه ملی : سید رضا صالحی امیری مشاور رئیس جمهور و رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در مراسم روز کارمند و هچنین افتتاح نمایشگاه «دولت در ایران به روایت اسناد» با حضور محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور که در محل کتابخانه ملی برگزار شد، از نوبخت به عنوان فردی اخلاق مدار و همچنین عالم و دانشمند یاد کرد و در ادامه با تقدیر از کارکنان خدوم سازمان متبوع خود گفت: انصاف، اخلاق و عدالت این است که بگویم همکاران من در کتابخانه ملی انسانهای فرهخته، با کرامت و در عین حال قانع هستند.

 مدیر مرکز کتابخانه ملی در خراسان رضوی به نمایندگی از مدیران مراکز استانی سازمان در سخنانی خواستار رسیدگی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به وضعیت معیشتی کارکنان این سازمان و همچنین تبدیل وضعیت ۴۰۰ نفر از نیروهای قراردادی آن شد.

وی افزود: اگر چه آنها شرایط سختی را تحمل می کنند اما شأن خود را به بهای اندکی نمی فروشند و از این منظر مسئولیت من نسبت به آنها بسیار زیاد است. خوشخبتانه آقای نوبخت تاکنون کمک های زیادی به ما کرده است و من به همکارانم گفته ام که مبادا از روابط خوب من با دکتر نوبخت سوءاستفاده بشود بلکه باید از آن حسن استفاده بکنیم. چه دولت کمک بکند چه نکند، این عزیزان با کرامت، فضیلت و مناعت طبع هستند؛ اگر دولت کمک کند تکریم و دعای آنها را پشت سر دارد و اگر هم کمک نکند، آنها به وظیفه خود عمل می کنند.

وی افزود: با آگاهی و اطلاع می گویم که متوسط وضعیت زندگی همکاران من از متوسط وضعیت کارکنان دولت به مراتب پائین تر است و این در حالی است که ترکیب جمعیتی سازمان ما حدود ۱۳۰۰ نفر هستند، ترکیبی فرهیخته و فرهنگی هستند.

وی که در هفته دولت سخن می گفت، یاد شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و اظهار امیدواری کرد که دولت تداوم دهنده راه شهید رجایی باشد.*خبر دانشجو.

انتقاد از معیشت کارکنان کتابخانه ملی

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here