برگزاری نخستین همایش فرهنگی آموزشی ویژه کارکنان دولت

0

پاراف برگزاری نخستین همایش فرهنگی آموزشی ویژه کارکنان دولت : به گزارش روز پنجشنبه ایرنا محمد رعیت در جمع خبرنگاران افزود: این همایش به پیشنهاد شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل فرهنگ و ارشاد گلستان و با همکاری ستاد احیاء استان اواخر مرداد جاری برگزار می شود.

وی اظهار کرد: در این همایش که با حضور مسئولان ارشد استانی اعم از نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان، استاندار گلستان و سایر مقامات استانی مرتبط با این حوزه برگزار خواهد شد سیدمهدی هاشمیان معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر کشور به عنوان مهمان ویژه حضور خواهد داشت.

وی در مورد موضوعات قابل طرح گفت: موضوع این همایش، آموزش کارکنان مبنی بر بایدها و نبایدها در حوزه اداری اعم از اخلاق اداری کارکنان و برخورد با مردم، رعایت قانون، حفظ بیت المال و پاسخگویی هر چه سریعتر به مطالبات مردم است.

رعیت گفت: همچنین هنگام برگزاری این همایش نمایشگاه کتاب تخصصی به عنوان برنامه جنبی دایر خواهد شد که محور کتبی که بناست ارائه شود امر به معروف و نهی از منکر است.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل فرهنگ و ارشاد گلستان همچنین از برگزاری و اجرای مسابقه 30 قطعه برگزیده آیات قرآن با موضوع فرهنگی و تبلیغی خبر داد و گفت: این مسابقه به پیشنهاد شورای امر به معروف اداره کل ارشاد برگزار می شود.

به گفته رعیت، برگزیده ای از آیات قرآن و پرداختن به اخلاق فردی و اجتماعی در کنار اهمیت نماز، از موضوعات اصلی این مسابقه است که بین کارکنان دستگاه های اجرایی استان و با همکاری ستاد احیاء امر به معروف استان انجام می گردد.

وی تصریح کرد: هدف از برگزاری این همایش، ترویج فرهنگ قرآن و آموزه های قرآنی و مد نظر قرار دادن معروفات و منکرات است.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here