۲ روز دیگر، برنامه ششم و بودجه ۹۵ قدم به دولت می گذارند

0
2 روز دیگر، برنامه ششم و بودجه ۹۵ قدم به دولت می گذارند
2 روز دیگر، برنامه ششم و بودجه ۹۵ قدم به دولت می گذارند

پاراف ۲ روز دیگر، برنامه ششم و بودجه ۹۵ قدم به دولت می گذارند : محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گفت: تا ۴۸ساعت آینده برنامه ششم و بودجه ۹۵ در اختیار دولت قرار می‌گیرد تا آذرماه به مجلس تقدیم شود.

وی با حضور در استان خوزستان به تعدادی طرح و پروژه از جمله طرح ۵۵٠ هزارهکتاری کشاورزی اشاره کرد و گفت: این طرح به‌طورکامل به بهره‌برداری خواهد رسید و در شورای برنامه‌ریزی استان تمام موارد از جمله چگونگی تسهیل و تکمیل این طرح بزرگ مطرح خواهد شد. وی گفت: منابع اعتباری طرح ۵۵٠ هزارهکتاری به‌طورکامل وجود دارد و برخلاف آنچه در طرح‌های عمرانی با کمبود اعتبارات مواجه هستیم، در این طرح کمبود اعتبارات وجود ندارد و بودجه این طرح از محل اعتبارات ویژه‌ای تأمین می‌شود.

ممکن است همه طرح‌های ما با مشکلات مالی مواجه شود، اما طرح احیای ۵۵٠ هزارهکتاری اراضی خوزستان و ایلام تنها طرحی است که هیچ مشکلی ندارد. نوبخت خاطرنشان کرد: امسال ٢١ هزار میلیارد تومان برای دیگر طرح‌های عمرانی در کشور پرداخت شده است و در سال گذشته نیز ١۶ هزار میلیارد تومان پرداخت شد؛ یعنی امسال پنج هزار میلیارد تومان اعتبارات عمرانی افزایش داشته و طرح‌های عمرانی دولت یک اولویت است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور با بیان اینکه برای اجرای طرح ۵۵٠ هزارهکتاری کشاورزی هیچ تردیدی وجود ندارد، گفت: برای این طرح عرصه و اعتبارات مهیاست و همچنین ١٠ هزار نیروی کار و ٧٠ شرکت در این طرح فعالیت می‌کنند.

۲ روز دیگر، برنامه ششم و بودجه ۹۵ قدم به دولت می گذارند

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید