تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، ۱۳۰ هزار نفر متقاضی تا کنون

0
تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، 130 هزار نفر متقاضی تا کنون
تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، ۱۳۰ هزار نفر متقاضی تا کنون

پاراف تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، ۱۳۰ هزار نفر متقاضی تا کنون : دکترحسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۲۵ مهرماه خبر داد.

براساس تصمیمات اتخاذ شده، اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخدامی سال ۹۵ وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته و داوطلبان برای شرکت در این آزمون حتماً موارد اصلاحی مندرج در دفترچه را که امروز شنبه ۲۴ مهرماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است، مطالعه کنند.

تمدید تا ساعت ۲۴ فردا یکشنبه ۲۵ مهرماه

 اظهار کرد: ثبت‌نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش که از روز یکشنبه ۱۸ مهرماه آغاز شده بود تا ساعت ۲۴ فردا یکشنبه ۲۵ مهرماه تمدید شد.

تا ساعت ۱۳ امروز شنبه ۲۴ مهرماه تعداد ۱۲۶ هزار و ۲۵۱ نفر برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرده‌اند.

وی در ادامه گفت: براساس تصمیمات اتخاذ شده، اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخدامی سال ۹۵ وزارت آموزش و پرورش صورت گرفته و داوطلبان برای شرکت در این آزمون حتماً موارد اصلاحی مندرج در دفترچه را که امروز شنبه ۲۴ مهرماه روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است، مطالعه کنند.

این آزمون همزمان با آزمون استخدامی ۱۲ دستگاه اجرایی و ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی کشور روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه جاری برگزار می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد تا ساعت ۱۳ امروز شنبه ۲۴ مهرماه تعداد ۱۲۶ هزار و ۲۵۱ نفر برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرده‌اند.

دکتر توکلی در پایان با اشاره به پذیرفته شدن ۱۰ هزار نفر در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: این آزمون همزمان با آزمون استخدامی ۱۲ دستگاه اجرایی و ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی کشور روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه جاری برگزار می‌شود.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here