تمدید مهلت ثبت‌نام دریافت کارت اعتباری برای بازنشستگان

0
تمدید مهلت ثبت‌نام دریافت کارت اعتباری برای بازنشستگان
تمدید مهلت ثبت‌نام دریافت کارت اعتباری برای بازنشستگان

گروه بنگاه‌ها: بانک صادرات ایران در پی استقبال بازنشستگان کشوری مهلت ثبت‌نام برای صدور کارت اعتباری مرابحه خرید کالاهای مصرفی با دوام داخلی را تا پایان اردیبهشت‌ماه جاری تمدید کرد.

نرخ سود اعتباری این کارت‌ها ١٢ درصد و مدت باز پرداخت آنها ٢۴ ماهه تعیین شده است.روابط عمومی‌بانک صادرات.

بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری که حقوق خود را از طریق شعب این بانک دریافت می‌کنند، می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت بانک صادرات به نشانی www.bsi.ir نسبت به تکمیل اطلاعات مورد نیاز و اخذ کد رهگیری اقدام و پس از دریافت پیامک از سوی بانک و نیز اعلام در سایت مذکور برای دریافت کارت صادره و تکمیل پرونده خود با همراه داشتن کارت ملی و تصویر آن به شعبه اعلام شده مراجعه کنند.

بانک صادرات ایران در پی استقبال بازنشستگان کشوری مهلت ثبت‌نام برای صدور کارت اعتباری مرابحه خرید کالاهای مصرفی با دوام داخلی را تا پایان اردیبهشت‌ماه جاری تمدید کرد.

بنابراین گزارش کارت‌های اعتباری خرید کالاهای با کیفیت و بادوام ایرانی تنها در پایانه‌های فروش شرکت‌ها و نمایندگی‌هایی که اسامی‌ آنها در سایت‌های دولت، شاپرک و وزارت صنعت، معدن و تجارت درج شده است، قابل استفاده است. نرخ سود اعتباری این کارت‌ها ١٢ درصد و مدت باز پرداخت آنها ٢۴ ماهه تعیین شده است.روابط عمومی‌بانک صادرات.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید