تمدید مهلت ثبت‌نام ایثارگران جهت شرکت در آزمون استخدامی فراگیر دولتی

0
تمدید مهلت ثبت‌نام ایثارگران
تمدید مهلت ثبت‌نام ایثارگران

پاراف تمدید مهلت ثبت‌نام ایثارگران جهت شرکت در آزمون استخدامی فراگیر دولتی : حجت‌الله امانی مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تمام ایثارگران جویای کار متقاضی جذب و استخدام در دستگاه‌ها می‌توانند با باز شدن مجدد سایت سازمان سنجش آموزش کشور در آن سایت ثبت‌نام کنند.

تمام ایثارگران جویای کار متقاضی جذب و استخدام در دستگاه‌ها می‌توانند با باز شدن مجدد سایت سازمان سنجش آموزش کشور در آن سایت ثبت‌نام کنند و با درج نوع ایثارگری از سهمیه استخدامی موضوع ماده ۲۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران بهره‌مند شوند.

حجت‌الله امانی با اشاره به دستور رییس جمهوری مبنی بر کم کردن محدودیت‌های استخدامی برای بانوان و ایجاد فرصت‌های استخدامی بیشتر برای آنان، گفت: بر همین اساس سومین آزمون استخدامی دستگاه‌ها توسط سازمان سنجش آموزش کشور که پیش از این مقرر بود در شهریورماه برگزار شود، به آبان ماه موکول شده است تا فرصت دیگری برای افراد متقاضی اعم از آقایان و خانم‌ها برای ثبت‌نام در این آزمون فراهم شود.

زمان باز شدن مجدد سایت سازمان سنجش آموزش کشور جهت ثبت‌نام متقاضیان، در تاریخ ۲۱ شهریورماه از طریق همین سایت اعلام می‌شود.

وی افزود: تمام ایثارگران جویای کار متقاضی جذب و استخدام در دستگاه‌ها می‌توانند با باز شدن مجدد سایت سازمان سنجش آموزش کشور در آن سایت ثبت‌نام کنند و با درج نوع ایثارگری از سهمیه استخدامی موضوع ماده ۲۱ قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران بهره‌مند شوند.

مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطر نشان کرد: زمان باز شدن مجدد سایت سازمان سنجش آموزش کشور جهت ثبت‌نام متقاضیان، در تاریخ ۲۱ شهریورماه از طریق همین سایت اعلام می‌شود.ایثار.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید