بسته خبری استخدام های دولتی و نتایج برخی آزمون های استخدامی

0
بسته خبری استخدام های دولتی و نتایج برخی آزمون های استخدامی
بسته خبری استخدام های دولتی و نتایج برخی آزمون های استخدامی

پاراف بسته خبری استخدام های دولتی و نتایج برخی آزمون های استخدامی : برخی از آزمون های استخدامی دولتی و فراگیر برگزار شده و برخی دیگر در حال برگزاری هستند. شرکت کنندگان در این آزمونها نیز منتظر اعلام نتایج خود هستند. ما در یک بسته خبری آخرین خبرها در مورد این آزمون ها را به اطلاع شما می رسانیم.

اعلام اسامی داوطلبان آزمون قوه قضائیه جهت تشکیل پرونده گزینش:

به گزارش پاراف به نقل از میزان، اداره کل گزینش قوه قضائیه اسامی داوطلبان معرفی شده از سوی اداره کل جذب و سنجش قوه قضاییه جهت تشکیل پرونده برای مورخ 1394.08.10 را اعلام کرد. اسامی در سایت معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به آدرس http://qazahrm.ir قابل مشاهده است.

درخواست جذب ۴ هزار نیروی حفاظت از میراث فرهنگی:

به گزارش پاراف به نقل از مهر، سرهنگ محمد کربلایی فرمانده یگان حفاظت از میراث فرهنگی کشور گفت: در برنامه ششم توسعه قصد داریم تا چهار هزار نفر نیروی یگان حفاظت میراث فرهنگی به ظرفیت موجود اضافه کنیم. همکاران ما در برنامه ششم توسعه در تلاش هستند تا نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی را افزایش داده و این تعداد را به ۴ هزار نفر برسانند به همین دلیل این درخواست به سازمان برنامه و بودجه کشور داده شده است.
وی گفت: این تعداد نیرو در مدت ۵ سال به نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی موجود در کشور افزوده می شود. پس از اجرایی شدن این درخواست طرح تقسیم نیروها انجام خواهد شد. این تقسیم بندی براساس نیاز و اولویت هر استان در محوطه ها و بناهای تاریخی و موزه ها انجام می شود.

نتایج آزمون استخدامی  آموزش و پرورش:

به گزارش پاراف، توکلی مشاور سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام کرد نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا پایان هفته دوم آبان ماه اعلام خواهد شد. پیش از این قرار بود نتایج این آزمون تا پایان مهرماه سال جاری اعلام شود.

نتایج مرحله اول آزمون قضاوت:

به گزارش پاراف به نقل از میزان، حجت الاسلام و المسلمین امینی معاون منابع انسانی قوه قضائیه در حاشیه بازدید از روند برگزاری آزمون قضاوت سال 94 اعلام کرد: نتایج مرحله اول آزمون قضاوت سال 94 هفته آخر آذر ماه اعلام می‌شود. وی  گفت: نتایج آزمون قضاوت سال 94 طبق اعلام سازمان سنجش هفته آخر آذر ماه اعلام خواهد شد و پس از آن از داوطلبانی که در آزمون تستی امروز قبول شوند برای شرکت در آزمون تشریحی دعوت به عمل می‌آید.
معاون منابع انسانی قوه قضائیه در پاسخ به این سئوال که چه تعداد داوطلب برای شرکت در مرحله دوم دعوت می شوتند، گفت: طبق رویه سنوات گذشته معمولا 4 هزار نفر برای شرکت در آزمون تشریحی دعوت شده و با هم رقابت می کنند.
وی افزود: مرحله دوم آزمون قضاوت سال 94 در دی ماه برگزار شده و چون روند برگزاری آزمون تشریحی است اسفند ماه امسال نتایج قبول شدگان اعلام می شود. پس از این مرحله پذیرفته شدگان در مرحله اختبار و مصاحبه شرکت می کنند.
وی همچنین  در خصوص آخرین وضعیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 92 گفت: با صحبت هایی که با بخش های مربوطه در دولت داشته ایم قرار شد افراد پذیرفته شده تا انتهای سال بعد همگی جذب دستگاه قضا شوند.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here