جزئیات طرح کسب و کار مجازی جوانان

0

پاراف جزئیات طرح کسب و کار مجازی جوانان : محمدرضا رستمی، معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اعلام تدوین طرح «کسب و کار فضای مجازی» گفت: قصد داریم پیش از تصویب، این طرح را در یکی از استان‌ها با بهره‌گیری از منابع مالی استان اجرا کنیم و هم اکنون در حال انتخاب استان مورد نظر هستیم.

به مدت شش ماه 37 نفر از فعالان کسب و کار فضای مجازی روی طرح کسب و کار مجازی کار کردند و تجربیات این افراد در این زمینه دریافت شد.

بعد از اقدامات اولیه، این طرح به کمیته فضای مجازی جوانان رفت و پس از انجام اصلاحات به کمیسیون اشتغال دولت تحویل داده شد و از سال گذشته تا کنون در این کمیسیون قرار دارد. در صورت پذیرفته شدن تمام جزئیات طرح بازارسازی کسب و کار فضای مجازی در کمیسیون اشتغال این طرح به اجرا می‌رسد.

وی عنوان کرد: در این طرح تلاش می‌کنیم به کسانی که قصد پرداختن به کسب و کار مجازی را دارند کمک کنیم تا به سفارش‌دهندگان و متقاضیان کالا و خدمات براحتی دسترسی پیدا کنند. در مرحله بعد امکان بازاریابی برای آنان فراهم می‌شود.

رستمی اظهار کرد: لازم است کسب و کار مجازی از نظر قانونی بازنگری شود تا جوانان براحتی بتوانند با برخورداری از اولیه‌ترین امکانات کسب و کار مجازی را حتی در منزل خود راه‌اندازی کنند. البته بازاریابی و بازارسازی نیز مهم است.

وی ادامه داد: بعد از آن‌که متقاضیان کسب و کار مجازی آموزش دیدند و کسب و کار خود را راه‌اندازی کردند و وارد سیستم بازاریابی و بازارسازی شدند، باید بتوانند هنگام برخورد با مشکلات از آموزش‌های تکمیلی برخوردار شوند تا فعالیت‌ آنها شکست نخورد.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here