جزئیات خرید و فروش پست مدیریتی در شهرداری تهران

هاشمی رئیس شورای شهر تهران، خرید و فروش پست مدیریتی در شهرداری تهران را تکذیب کرد.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این که آیا خریدوفروش پست‌ها در شهرداری‌ تهران اتفاق می‌افتد؟ گفت: خریدوفروش‌ پست‌های مدیریتی در شهرداری تهران را کاملاً تکذیب می‌کنم و مواظب بعضی از تخریب‌ها باشید.

به گزارش فارس، محسن هاشمی در خصوص قانون منع به کارگیری بازنشستگان در شهرداری گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان امروز(دیروز سه شنبه) به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است و قطعاً مشکلی برای ادامه فعالیت افشانی در شهرداری تهران ایجاد نمی‌شود. وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که آیا برای معاونان بازنشسته شهردار نیز مشکلی ایجاد نخواهد شد؟ گفت: در این خصوص اطلاعی ندارم.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر منع به کارگیری بازنشستگان، گفت: قانون منع به کارگیری بازنشستگان امروز به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است و قطعاً مشکلی برای ادامه فعالیت افشانی در شهرداری تهران ایجاد نمی‌شود.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا برای معاونین بازنشسته شهردار نیز مشکلی ایجاد نخواهد شد، گفت: در این خصوص اطلاعی ندارم.

هاشمی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر انتصابات فامیلی در شهرداری تهران، گفت: این انتصابات به دوره ۱۲ ساله قبلی باز می‌گردد و در ابتدا منتصب شدند بعد فامیل شده‌اند.

5 (100%) 1 vote

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.