جزئیات آزمون جدید استخدامی آموزش و پرورش، ثبت نام ۱۷ مهر، آزمون ۲۱ آبان

جزئیات آزمون جدید استخدامی آموزش و پرورش، ثبت نام ۱۷ مهر، آزمون ۲۱ آبان : رسول پاپایی معاون رسانه‌ای مرکز اطلاع‌رسانی وزارت آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران با اشاره به استخدام ۱۰هزار نفر در این وزارتخانه گفت: این آزمون ۲۱ آبان برگزار می‌شود.

بر این اساس استخدام سال ۹۵ بر مبنای نیاز مناطق آموزشی و بومی‌گزینی است. تعداد ۴۰۰۷ نفر زن ۵هزار و ۹۹۳ مرد جذب می‌شود، براساس ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان پذیرفته‌شدگان ملزم به گذراندن دوره یک‌ساله در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی هستند.

بر اساس مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور و در چهارچوب قانون خدمات کشوری تعداد ۱۰ هزار نفر افراد واجد شرایط که دارای مدرک دانشگاهی هستند و از طریق آزمون کتبی و صلاحیت عمومی، مصاحبه استخدامی و انجام معاینات پزشکی متناسب با نیاز واحدهای آموزشی، به‌شرط گذراندن موفق آمیز دوره مهارت و آموزش که توسط دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی برگزار می‌شود به‌صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می‌شوند.

ثبت نام استخدامی وزارت آموزش و پرورش از ۱۷ مهر ماه آغاز می شود و پیش بینی می شود آزمون استخدامی جدید ۲۱ آبان ماه برگزار شود.تسنیم.

وی بیان کرد: بر این اساس استخدام سال ۹۵ بر مبنای نیاز مناطق آموزشی و بومی‌گزینی است. تعداد ۴۰۰۷ نفر زن ۵هزار و ۹۹۳ مرد جذب می‌شود، براساس ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان پذیرفته‌شدگان ملزم به گذراندن دوره یک‌ساله در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی هستند.

پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مکلفند در آزمون جامعی که در پایان دوره آزموشی یک‌ساله برگزار می‌شود شرکت کرده و گواهی موفقیت در آزمون را کسب کنند. بعد از انتشار آگهی از طریق سازمان سنجش کشور از ۱۷ مهر ۹۵ نسبت به ثبت‌نام کند. ۲۱ آبان ماه سال جاری آزمون برگزار می‌شود.

ثبت نام استخدامی وزارت آموزش و پرورش از ۱۷ مهر ماه آغاز می شود و پیش بینی می شود آزمون استخدامی جدید ۲۱ آبان ماه برگزار شود.تسنیم.

لازم به ذکر است که ثبت نام این آزمون استخدامی از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار خواهد شد.

به این مطلب امتیاز دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.