جزئیات طرح پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی

0
جزئیات طرح پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی
جزئیات طرح پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی

پاراف جزئیات طرح پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی : امیرعباس تقی پور، مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی گفت: از آبان ماه سال جاری طرح پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی اجرایی می شود و مراحل مختلف این طرح به طور دقیق اطلاع رسانی خواهد شد.

به گزارش پاراف به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،  با اجرای نهایی این طرح، حقوق تمامی مستمری بگیران به صورت متمرکز پرداخت می شود.

با اجرای این طرح، روند پرداخت مستقل فعلی اصلاح و با تغییر در زمان پرداخت، حقوق و مزایای مستمری بگیران در دوره زمانی کوتاهتر و بصورت متمرکز پرداخت خواهد شد.

تقی پور تصریح کرد: مراحل مختلف طرح پرداخت متمرکز مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران از طریق سایت سازمان تأمین اجتماعی، رسانه ملی، سایر رسانه های گروهی، شعب تأمین اجتماعی و کانون های بازنشستگان در سراسر کشور اطلاع رسانی دقیق خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نظام پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی مرحله به مرحله اطلاع رسانی خواهد شد، افزود: یکپارچگی در پرداخت ها و برقراری عدالت در پرداخت حقوق مستمری بگیران بر اساس اولویت الفبایی و شناسایی همپوشانی های حقوق و مزایای مستمری بگیران از مهمترین دلایل اجرای این طرح است.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید