جزئیات افزایش حقوق کارمندان وزارت جهاد کشاورزی در برنامه ششم

0
افزایش حقوق کارمندان
افزایش حقوق کارمندان

پاراف جزئیات افزایش حقوق کارمندان وزارت جهاد کشاورزی در برنامه ششم : محمدعلی جوادی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی، در حاشیه همایش کانون ارزیابی و توسعه مدیران در پاسخ به پرسشی مبنی بر وضعیت افزایش حقوق کارمندان این وزارتخانه، گفت: این موضوع در دستور کار قرار دارد و اتفاقاً در پیش‌نویس برنامه ششم نیز دیده شده است.

تاکنون بند ۱۰ ماده ۶۸ قانون خدمات مدیریتی بعد از تلاش‌های فراوان تصویب و افزایش ۳۵ درصدی حقوق کارکنان را به همراه داشت که متعاقب آن، بند ۵ همین قانون نیز تصویب و اجرایی شد، اما هنوز آنچه که مطلوب مسئولان است، اتفاق نیفتاده و همچنان برای این موضوع پیگیری‌های فراوان انجام می‌گیرد.

محمدعلی جوادی با اشاره به اینکه میانگین دستمزدهای پرسنل وزارت جهاد کشاورزی، از بقیه وزارتخانه‌ها کمتر است، افزود: البته در این راستا بخشی از وظایف که مربوط به وزارتخانه است، انجام گرفته و باید منتظر بود و دید که دولت و سازمان‌های مربوطه با توجه به کمبود بودجه‌ای که وجود دارد، چه تصمیمی خواهند گرفت.

هم اکنون هرم سنی کارکنان وزارتخانه بالاست و بیشتر مدیران، به دوران کهنسالی نزدیک شده‌اند. در حالی که این بخش، نیاز به نیروی جوان و پویا دارد.

به گفته وی، تاکنون بند ۱۰ ماده ۶۸ قانون خدمات مدیریتی بعد از تلاش‌های فراوان تصویب و افزایش ۳۵ درصدی حقوق کارکنان را به همراه داشت که متعاقب آن، بند ۵ همین قانون نیز تصویب و اجرایی شد، اما هنوز آنچه که مطلوب مسئولان است، اتفاق نیفتاده و همچنان برای این موضوع پیگیری‌های فراوان انجام می‌گیرد.

کانون ارزیابی و توسعه مدیران در راستای شایسته‌سالاری و جوان‌گرایی تلاش کرده و در نظر دارد مدیرانی که به صورت ذاتی و فطری مدیر هستند را معرفی کند

معاون وزیر در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: هم اکنون هرم سنی کارکنان وزارتخانه بالاست و بیشتر مدیران، به دوران کهنسالی نزدیک شده‌اند. در حالی که این بخش، نیاز به نیروی جوان و پویا دارد.ایانا.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here