جزئیات ، شرایط و زمان ثبت‌نام فرهنگیان برای اعزام به مدارس خارج + دانلود بخشنامه

به استناد ماده ۵۰ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و ابلاغیه شماره ۱۰۰۸۴۵/۹۴ مورخ ۲۲/۴/۹۴ بانک مرکزی و ضوابط وام ازدواج بانک مرکزی تسهیلات بانکی (وام) بابت مساعدت در امر ازدواج خانواده شاهد، جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان برای یک نوبت به میزان دو برابر ضوابط بانکی از سوی شورای پول و اعتبار به صورت قرض‌الحسنه تعیین می‌گردد.

لازم بذکر است با توجه به ابلاغیه بانک مرکزی وضعیت ایثارگری متقاضیان از طریق وب سرویس توسط شعب بانک های عامل اعطا کننده وام ازدواج انجام می پذیرد و معرفی نامه فیزیکی فاقد اعتبار می باشد.

با عنایت به بند ۴ شرایط عمومی وام ازدواج بانک مرکزی(با توجه به امکان اعطای تسهیلات ازدواج به هر ایرانی، چنانچه متقاضی وام ازدواج قبلا از تسهیلات موصوف استفاده نکرده باشد، (علیرغم ازدواج دوم یا بیشتر) می تواند از تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بهره مند گردد . (توجه : به هر یک از متقاضیان صرفا یک مرتبه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج تعلق می گیرد) ) و نامه شماره ۹۶/۱۵۳۴۱۹ مورخ ۱۹/۵/۹۶ بانک مرکزی ، مشمولین ماده ۵۰ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران عبارت اند از بندهای (ز)و(ح)و(ط) ماده یک قانون مذکور.

وام ۱۵ میلیونی ازدواج به چه کسانی تعلق می گیرد؟

تدگویان معاون سامان دهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ضمن تشریح جزئیات پرداخت وام ۱۵میلیونی ازدواج از سال آینده، افزود: پرداخت وام ازدواج ۱۵ میلیون تومانی در بودجه سال ۹۷ پیش بینی شده است و به زوج‌هایی که سال آینده درخواست وام ازدواج بدهند پرداخت خواهد شد. همچنین درصورتی که افرادی در صف انتظار دریافت وام باشند و زمان دریافت وام‌شان با پرداخت رقم ۱۵ میلیونی وام همراه باشد، بر اساس دستور العمل بانک مرکزی، برای شان تصمیم‌گیری می‌شود.

این وام به طور یکسان در سراسر کشور پرداخت می‌شود. همچنین به علت پرداخت سریع وام و نبود لیست انتظار ، اولویت خاصی برای پرداخت آن به زوجین منظور نشده است و همه زوج های جوان کشور می توانند از آن بهره مند شوند.

هم اکنون وام ازدواج در کمترین زمان ممکن پرداخت می‌شود و زوج‌های زیادی در صف انتظار قرار ندارند به همین دلیل نمی‌توان رقم دقیقی را برای پیش بینی تعداد وام‌های سال آینده اعلام کرد. بنابراین بر اساس تعداد ازدواج‌های سال آینده، وام ازدواج نیز به روز و با کمترین زمان پرداخت خواهد شد.

آغاز ثبت‌نام متقاضیان وام اشتغال روستایی

عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار گفت که ثبت‌نام رسمی از متقاضیان برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و اشتغال دانش‌آموختگان در سایت کارا آغاز می‌شود. ب

ثبت‌نام رسمی از متقاضیان برای دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و اشتغال دانش‌آموختگان در سایت کارا آغاز می‌شود. طرح کارورزی دانش‌آموختگان از تیر امسال آغاز شده و این طرح می‌تواند متناسب‌نبودن تحصیلات دانش‌آموختگان با نیازهای بازار کار را در کوتاه‌مدت حل کند.هم رده.

به این مطلب امتیاز دهید

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.