اهداء و دریافت هدایا در سفر و ماموریت برای مسئولان سازمان تعزیرات ممنوع شد

0

پاراف اهداء و دریافت هدایا در سفر و ماموریت برای مسئولان سازمان تعزیرات ممنوع شد : علیرضا جمشیدی معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی طی دستوری ممنوعیت دریافت هر گونه هدایا در سفرها و ماموریت های مسئولان این سازمان را خواستار شد.

بر همین اساس غلامرضا حیدری، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تعزیرات حکومتی براساس دستور رئیس این سازمان طی بخشنامه ای دریافت هر گونه هدایا در سفرها و ماموریت های مسئولان این سازمان را ممنوع اعلام کرد.

متن بخشنامه ممنوعیت اهداء و دریافت هدایا در سفر و ماموریت برای مسئولان سازمان تعزیرات

در راستای فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و به منظور رعایت صرفه و صلاح هرچه بیشتر بیت المال و با عنایت به وضعیت موجود بودجه ایی کشور و اعتبارات سازمان، ضروری است مدیران اجرایی ادارات کل سراسر کشور از اهدای سوغات و هدایا به مسئولان ستاد مرکزی که به ماموریت ها و یا بازدید ها ی استانی اعزام می شوند؛ خوداری فرمایند.

همچنین قبول هدیه و سوغات توسط مسئولین کل ادارات اجرایی که برای سرکشی و نظارت بر حسن انجام امور محوله به مناطق تحت پوشش خود مراجعت می نمایند نیز ممنوع خواهد بود.

ضمناً مسئولیت حسن اجرای این بخشنامه به عهده معاونین و مدیران کل محترم استان ها خواهد بود.*روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی.

اهداء و دریافت هدایا در سفر و ماموریت برای مسئولان سازمان تعزیرات ممنوع شد

اهداء و دریافت هدایا در سفر و ماموریت برای مسئولان سازمان تعزیرات ممنوع شد

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید