1. هم‌رده
  2. علم و فناوری
  3. آموزش و پژوهش
  4. دانلود مجموعه ارزنده آموزشی و کاربردی مهم نرم افزار آماری Stata

دانلود مجموعه ارزنده آموزشی و کاربردی مهم نرم افزار آماری Stata

جزئیات مجموعه آموزشی و کاربردی Stata

  • این مجموعه شامل چهارقسمت می باشد و هر قسمت بصورت جداگانه می باشد. شما با خرید مجموعه هر سه قسمت را دریافت می کنید.
  • قسمت اول مجموعه یک جزوه کاربردی آموزش Stata در ۱۷۲ صفحه و شامل معرفی، راهنما، بررسی الگوها، آموزش، ترسیم نمودار و … می باشد.
  • قسمت دوم مجموعه شامل چند فیلم آموزشی نرم افزار Stata می باشد.
  • قسمت سوم شامل فایل کتاب لاتین آموزش  Stata بصورت پی دی اف در ۴۶۷ صفحه می باشد.
  • قسمت چهارم جزوه آشنایی با نرم افزارهای آماری در ۱۵ صفحه
  • حجم جمع سه مجموعه فوق ۱۸۹ مگابایت است.
[purchase_link id=”345″ style=”button” color=”red” text=”خرید مجموعه ارزنده آموزشی و کاربردی مهم نرم افزار آماری Stata”]

پس از خرید همه لینکهای مجموعه دانلود بلافاصله و بصورت آنلاین فعال می شوند

آشنایی با Stata

استفاده از روشهای مختلف آنالیز آماری بسیار خسته کننده و مشکل خواهد بود، امروزه انواع نرم افزارهای مختلف آماری موجودند که قادرند انواع آنالیزهای آماری را انجام دهند، در نتیجه با توجه به مهم و کاربردی بودن نرم افزارهای آماری لازم دان ستیم که به معرفی بع ضی از نرم افزارهای آماری بپردازیم؛ که در این صورت شما می توانید با پیگیری کردن این مطلب با نرم افزارهای آماری زیادی آشنا شوید.

استتا یک نرم افزار توانمند در تبادل داده ها با سایر نرم افزار هاف تبدیل متغییر ها و ساخت متغییر های جدید، مدیریت داده ها از انباشته به گسترده و بالعکس می باشد. نرم افزار استتا دارای سه قابلیت مهم می باشد که شامل: دست کاری داده ها، آماره ها، نمودارها.

نرم افزار استاتا یک بسته نرم افزار آماری چند منظوره است که در سال ۱۹۸۵ توسط شرکت استاتا ابداع شد. بیشتر محققان در رشته های اقتصاد، علوم اجتماعی (جامعه شناسی)، علوم سیاسی و علوم پزشکی از این نرم افزار مفید استفاده میکنند.

اسم این نرم افزار هم از داده (Data) و آمار(Statistics) گرفته شده است.

 اکثر کاربران این نرم‌افزار محققینی می‌باشند که در رشته‌های اقتصاد، جامعه شناسی، علوم سیاسی و شاخه‌هایی از علوم پزشکی مشغول به پژوهش و تحقیق می‌باشند.

قابلیت های Stata

از جمله قابلیت‌های آن می‌توان به مدیریت داده‌ها، تجزیه تحلیل آماری، ترسیم نمودار، شبیه سازی و برنامه نویسی به صورت دلخواه اشاره نمود. کلمه Stata ترکیبی از دو کلمه Statistics و Data می‌باشد و تلفظ آن معمولا به شکل خاصی نمی‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست