دانلود ۲۵ فایل و جزوه طلایی نحوه نگارش پروپوزال و پایان نامه + نرم افزار ویراستار

0
دانلود 25 فایل و جزوه طلایی نحوه نگارش پروپوزال و پایان نامه + نرم افزار ویراستار
دانلود 25 فایل و جزوه طلایی نحوه نگارش پروپوزال و پایان نامه + نرم افزار ویراستار

پاراف دانلود ۲۵ فایل و جزوه طلایی نحوه نگارش پروپوزال و پایان نامه + نرم افزار ویراستار: در ادامه قرار دادن مقالات معتبر علمی پژوهشی در پاراف تحصیلات تکمیلی، این بار مجموعه ای طلایی و بی نظیر را برای شما فراهم نموده ایم.

مجموعه حاضر را به جرات بتوان گفت در هیچ کجا نخواهید یافت. به دلیل آنکه ما خود شخصا آن را بصورت انحصاری گردآوری و در یک بسته جامع در اختیار شما قرار داده ایم. ما تضمین میکنیم با در اختیار داشتن این مجموعه شما کمترین احتیاج به دیگران برای نگارش پروپوزال و یا پایان نامه را خواهید داشت.

با خرید این مجموعه در زمان و هزینه تهیه یک پایان نامه کم نقص و با کیفیت صرفه جویی کنید

این مجموعه شامل جزوات و مقالات بسیار کاربردی و عملی جهت نگارش، صفحه بندی، فهرست بندی، منبع نویسی، ویراستاری، آموزش ورد و بسیاری موارد دیگر است که از ابتدا تا انتهای تهیه یک پایان نامه با آن در ارتباط خواهید بود.
ما در این مجموعه نرم افزار ویراستار را نیز برای شما قرار داده ایم تا با نصب و اجرای آن اشتباهات املایی و نگارشی پایان نامه خود را به صورت خودکار و به راحتی و توسط خودتان انجام دهید. نرم‌افزار «ویراستیار» افزونه‌ای برای مایکروسافت وُرد است که برای استفادهٔ کاربران فارسی‌زبان طراحی شده است. از قابلیت‌های ویراستیار می‌توان به اصلاح خطاهای املایی، اشتباهات ویرایشی و نشانه‌گذاری، و نیز استانداردسازی متون فارسی اشاره کرد.

کلیه علاقمندان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی در تمامی رشته ها می توانند  در نگارش پایان نامه از این بسته ارزشمند استفاده نمایند.

البته ما مجموعه های دیگری را نیز برای شما فراهم نموده ایم که به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

همه مطالب، جزوات و  مقالات موجود در مجموعه حاضر  از مجلات و سایت های معتبر انتخاب شده اند.

همچنین شما می توانید سایر پکیج های مقالات علمی پژوهشی فارسی را از طریق فروشگاه فایل دیجیتال پاراف با قیمت بسیار ناچیز خریداری کنید. به یاد داشته باشید که دیگر سایتها، برای تک تک این مقالات  مبالغ زیاد طلب می کنند. اما پاراف تعداد بسیار زیادی از این مقالات را بصورت یکجا و با قیمت بسیار ناچیز عرضه می کند.

ضمنا شما علاقمندان می توانید با خرید از فروشگاه فایل دیجیتال پاراف از تخفیف ویژه نیز استفاده کنید.

**** خرید و دریافت فایلها آنلاین است. پس در وارد کردن ایمیل دقت نمایید ****

برای خرید از دکمه زیر استفاده کنید

[purchase_link id=”20939″ text=”اضافه‌کردن به سبدخرید” style=”button” color=”blue”]

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید