1. هم‌رده
  2. علم و فناوری
  3. تحصیلات تکمیلی
  4. دانلود نکات بسیار مهم و طلایی در کسب حداکثر نمره مصاحبه در آزمون دکتری

دانلود نکات بسیار مهم و طلایی در کسب حداکثر نمره مصاحبه در آزمون دکتری

هم‌رده دانلود نکات بسیار مهم و طلایی در کسب حداکثر نمره مصاحبه در آزمون دکتری : داوطلبان نظر به پایان زمان انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری (PHD) دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و اعلام اسامی معرفی شدگان دارای حد نصاب نمره علمی لازم جهت شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و….) همراه با برنامه زمانی مراجعه به دانشگاه‌های مجری در هفته اول خرداد ماه ۹۶ از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه نمایند.

بر اساس این اطلاعیه داوطلبان با توجه به تأثیر ۵۰ درصدی مصاحبه در نمره کل، داوطلبان می‌توانند به منظور آشنایی با نکات کلیدی و تأثیر گذار در کسب نتیجه مناسب به لینک زیر مراجعه نمایند.

دانلود نکات بسیار مهم و طلایی در کسب حداکثر نمره مصاحبه در آزمون دکتری

یک نکته مهم:

 قبل از مصاحبه هر چیزی که فکر می‌کنید می‌تواند مفید باشد، تهیه کنید؛ اگر مقاله‌ای نوشته‌اید، کتابی ترجمه کرده‌اید و یا در کارگاه‌های آموزشی شرکت کرده‌اید، مدارک همه این‌ها را تهیه کنید. باید در این جلسه خود را یک فرد پژوهش‌گر نشان دهید. حتی اگر جایی، مثلا در دانشگاه‌های آزاد یا پیام‌نور، تدریس کرده‌اید، مدارک مربوط به آن را در جلسه مصاحبه ارائه کنید. خود من پوشه‌ای تهیه کرده بودم و همه‌ کارهایی را که انجام داده بودم، به تعداد اساتید کپی کرده و همراه‌ داشتم.

برای آگاهی از آخرین اخبار اداری، شغلی، مالی و اقتصادی با کانال هم‌رده در تلگرام همراه شوید: عضویت در کانال هم‌رده

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست