دانلود ویژه نامه شهدای سازمان تامین اجتماعی کشور

0
دانلود ویژه نامه شهدای سازمان تامین اجتماعی کشور
دانلود ویژه نامه شهدای سازمان تامین اجتماعی کشور

پاراف دانلود ویژه نامه شهدای سازمان تامین اجتماعی کشور: همزمان با ۲۲ اسفندماه، روز بزرگداشت شهدا، مراسم ویژه‌ای با عنوان یادواره شهدای سازمان تأمین احتماعی برای گرامی‌داشت یاد و خاطره ۶۰ شهید این سازمان برگزار شد. این مراسم با حضور دکتر علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت‌الاسلام والمسلمین شهیدی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و دکتر سید تقی نوربخش، مدیر عامل سازمان تأمین احتماعی برگزار شد.

دانلود ویژه نامه شهدای سازمان تامین اجتماعی کشور

دکترسیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه به شهادت رسیدن ۶۰ نفر از همکاران این سازمان در دفاع از ارزشهای والای انقلاب اسلامی باعث افتخار است، گفت: فرهنگ و ادبیات ایثار و شهادت در سازمان تأمین اجتماعی جاری است و سعی و تلاش ما در سازمان تأمین اجتماعی این است که این فرهنگ را بیش از پیش تحکیم کنیم.

شرفیابی به محضر مبارک خانواده شهدا باعث افتخار است و ما برای رفع مشکلات خانواده شهدا و برآورده شدن خواسته‌های آنان مسئول هستیم.

دکترسیدتقی نوربخش در مراسم یادواره شهدای سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: افتخار ما این است که ۶۰ نفر از همکاران سازمان در دوران مبارزه و استقرار نظام جمهوری اسلامی و همچنین در دوران پر افتخار ۸ سال دفاع مقدس و پس از آن در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی به فیض شهادت نائل آمده‌اند.

وی با بیان اینکه خانواده شهدای سازمان تأمین اجتماعی عضوی از خانواده بزرگ این سازمان هستند، گفت: شرفیابی به محضر مبارک خانواده شهدا باعث افتخار است و ما برای رفع مشکلات خانواده شهدا و برآورده شدن خواسته‌های آنان مسئول هستیم.

دکتر نوربخش با تأکید بر اینکه باید برای افزایش همبستگی سازمانی با خانواده محترم شهدا تلاش کنیم، اظهار داشت: گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر که نهایت ایثار و از خود گذشتگی را انجام داده‌اند و به حیات جاویدان رسیده‌اند از نیاز های امروز ما است و باید راه آن بزرگواران را ادامه دهیم.

وی با بیان اینکه امنیت امروز جامعه ما مرهون خود شهیدان است، گفت: شهید فیروز حمیدی زاده آخرین شهید سازمان تأمین اجتماعی است که طی ماه‌های اخیر در دفاع از حرم حضرت زینب کبری(س) به شهادت رسید و امیدواریم همه ما مدیران و کارکنان سازمان تأمین اجتماعی توفیق حرکت در مسیر آن بزرگوران را داشته باشیم.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید