1. هم‌رده
  2. علم و فناوری
  3. آموزش و پژوهش
  4. دانلود جزوه کاربردی و آموزشی نرم افزار آماری MATLAB

دانلود جزوه کاربردی و آموزشی نرم افزار آماری MATLAB

جزئیات جزوه کاربردی و آموزشی نرم افزار آماری MATLAB

  • این مجموعه شامل دو قسمت است.
  • قسمت اول شامل تعداد ۶ فایل آموزشی و کاربردی به زبان لاتین
  • قسمت دوم جزوه آموزش نرم افزار مطلب شامل نحوه کار، کار با داده ها و …. در ۳۲۰ صفحه
  • قسمت سوم جزوه آشنایی با نرم افزارهای آماری در ۱۵ صفحه
  • حجم این مجموعه جمعا حدود ۲۲ مگابایت است

[purchase_link id=”342″ style=”button” color=”red” text=”خرید جزوه کاربردی و آموزشی نرم افزار آماری MATLAB”]

پس از خرید همه لینکهای مجموعه دانلود بلافاصله و بصورت آنلاین فعال می شوند

آشنایی با MATLAB

استفاده از روشهای مختلف آنالیز آماری بسیار خسته کننده و مشکل خواهد بود، امروزه انواع نرم افزارهای مختلف آماری موجودند که قادرند انواع آنالیزهای آماری را انجام دهند، در نتیجه با توجه به مهم و کاربردی بودن نرم افزارهای آماری لازم دان ستیم که به معرفی بع ضی از نرم افزارهای آماری بپردازیم؛ که در این صورت شما می توانید با پیگیری کردن این مطلب با نرم افزارهای آماری زیادی آشنا شوید.

هر کسی که وارد دنیای برنامه‌نویسی یا وارد دنیای دانشگاه و محیط آکادمیک می‌شود، خواه یا ناخواه اسم متلب (MATLAB) به گوشش می‌خورد. اما واقعنِ واقعن متلب چیست و به چه دردی می‌خورد؟

متلب (به انگلیسی: MATLAB) یک محیط نرم‌افزاری برای انجام محاسبات عددی و یک زبان برنامه‌نویسی نسل چهارم است. واژهٔ متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌نویسی مربوطه است که از ترکیب دو واژهٔ Matrix (ماتریس) و Laboratory (آزمایشگاه) ایجاد شده‌است. این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه است، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌شوند.

تصور عمومی و اشتباهی که از متلب وجود دارد، این است که متلب صرفن یک ماشین حساب خیلی بزرگ است و برای محاسبات خیلی پیچیده از آن استفاده می‌شود. متلب صرفن یک ماشین حساب نیست، بلکه یک محیط برنامه‌نویسی است.

متلب کتاب‌خانه‌های بسیاری در موضوعات مختلف دارد. برای مثال برای هوش مصنوعی (یادگیری ماشینی)، پردازش تصویر، پردازش سیگنال، مخابرات، حل دستگاه معادلات، حل معادلات دیفرانسیل جزئی (PDE)، کنترل و بسیاری از علوم دیگر کتاب‌خانه مخصوص خود را دارد. شما می‌توانید علاوه‌بر این کتاب‌خانه‌ها (که در متلب APP نامیده‌ می‌شوند) ، افزونه‌هایی تحت عنوان Add-ones را هم نصب کنید. همچنین می‌توانید با نصب Hardware Support Package، با استفاده از متلب برای ابزار‌هایی مانند Arduino یا Raspberry Pi برنامه بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست