نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۶ آبان اعلام می شود

0
توضیح وزارت آموزش و پرورش درباره افزایش حقوق ناشی از رتبه بندی فرهنگیان
توضیح وزارت آموزش و پرورش درباره افزایش حقوق ناشی از رتبه بندی فرهنگیان

پاراف نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۶ آبان اعلام می شود : قابل توجه داوطلبان گرامی با توجه به نظر وزارت آموزش و پرورش ،نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش روز شنبه ۹۴/۰۸/۱۶ اعلام خواهد شد.

به گزارش پاراف به نقل از سازمان سنجش و آموزش کشور نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۶ آبان اعلام می شود.

همه چیز ازیک خبری شروع شد. خبری که حکایت از استخدام بیش از ۵ هزار نفر معلم در وزارت آموزش و پرورش می داد.

اما همیشه خبرهایی از این دست حواشی بسیاری دارد.

وزارت آموزش و پرورش نیز با اعلام زمان های مختلف و تایید و تکذیب های مکرر جهت اعلام زمان ثبت نام بر این حواشی افزود.

آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش سال ۹۴ برای ۱۷۸ هزار و ۲۴ داوطلب که از این تعداد ۱۰۹ نفر زن و ۷۷ هزار و ۹۱۵ نفر زن هستند صبح امروز (جمعه) ۲۷ شهریور ماه در ۶۲ شهرستان مختلف کشور و در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار گردید.

در میانه راه وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که بیش از ۱۰۰۰ نفر از ۵۰۰۰ نفر مجوز استخدامی را به خانواده ایثارگران عضو آموزش و پرورش اختصاص داده است. اما این سهمیه فقط مختص فرزندان معلم ایثارگر وزارت آموزش و پرورش بود.

در نهایت سازمان سنجش آگهی استخدام را منتشر و نسبت به ثبت نام متقاضیان اقدام نمود.

اما حواشی این آزمون تمام شدنی نبود و مربیان پیش دبستانی و برخی از حق التدریسی های دیگر نسبت به عدم پیش بینی سهمیه در این آزمون استخدامی گلایه مند بودند و کار تا اعتراض در درب ورودی مجلس شورای اسلامی نیز کشیده شد.

اما حالا امروز جمعه ۲۷ شهریور ماه سال ۹۴ آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش شروع شد. تعداد انبوه متقاضیان این آزمون که در نهایت از آنها کمتر از ۴۰۰۰ نفر پذیرفته خواهد شد، رقابتی فشرده را امروز صبح آغاز کردند.

در هر صورت امیدواریم اعلام نتایج این آزمون حواشی جدیدی را ایجاد نکند.

برای همه آنهایی که پذیرفته می شوند آرزوی توفیق و سربلندی در خدمت به فرزندان این ملت را داریم و آنهایی که پذیرفته نمی شوند امیدوار به روزهای بهتر و فرصت های بهتری باشند که در پیش روی آنها قرار خواهد گرفت.*پاراف.

یک پاسخ ارسال کنید

دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید